منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

ویژه مدیران بخش خصوصی

اگر وارد کننده کالا از آلمان و سایر کشورهای اروپایی هستید حتما این بخش را مطالعه فرمایید !

نقل و انتقالات مالی به شرکت های خارجی بصورت آنلاین از ایران  از طریق دریافت پین کد بر روی موبایل همراه اول

ثبت شرکت در آلمان

دریافت وام از بانک های آلمانی با سود کم

با توجه به شرایط مناسب جهت استفاده از مزایای گوناگون بانکی ، بازرگانی و فاینانس در آلمان نظیر گشایش حساب بانکی در بانکها ی آلمانی جهت نقل و انتقالات یورو با استفاده از خدمات آنلاین بانک از ایران ، امکان دریافت اعتبارات اسنادی نقدی و مدت دار از بانکهای ایرانی ، دریافت  فاینانس از بانکهای آلمانی با بهره 5.5  تا 6.5 درصد و کاهش هزینه های خرید مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز از طریق قیمت گیری بدون  واسطه ، این فرصت برای مدیران بخش خصوصی فراهم است تا با ثبت شرکت در آلمان به موازات استفاده از  مزایای فوق نسبت به دریافت اقامت آلمان برای خود و اعضا خانواده اقدام نمایند.

در صورتیکه مجموعه شما به هر نحوی با موضوع واردات از کشور آلمان و یا سایر کشورهای اروپایی در ارتباط  می باشد پیشنهاد می شود تا از این فرصت استثنایی جهت توسعه فعالیت های بازرگانی خود استفاده نمائید.

  • ثبت شرکت در بندر تجاری هامبورگ و گشایش حساب بانکی در یکی از بانکهای آلمان جهت نقل و انتقالات مالی با امکان استفاده از خدمات آنلاین بانک از ایران از طریق دریافت پین کد بر روی موبایل.
  • تخصیص آدرس ، تلفن ، فاکس ، منشی آلمانی زبان ، دریافت و ارسال بسته های پستی و امکانات دفتری مناسب شامل میز کار و اتاق کنفرانس جهت برگذاری جلسات  در یکی از بهترین مناطق توریستی و تجاری هامبورگ ( HafenCity  ) .
  • استفاده بهینه از لایسنس شرکت ثبت شده در آلمان جهت صدور پرفورما ، دریافت اعتبارات اسنادی از 25 بانک ایرانی و دریافت خدمات فاینانس و ریفاینانس از بانکهای آلمانی با نرخ پایین . (5.5  تا  6.5 درصد در سال )  جهت واردات هر گونه قطعات و مواد مصرفی به ایران از هر نقطه از اروپا و آسیا ، تنظیم اسناد حمل صادراتی ، عضویت در اتاق بازرگانی و صدور گواهی مبدا.
  • نگهداری شرکت ثبت شده  و انجام کلیه امور اداری ،  بازرگانی ، بانکی ، حسابداری  و مالیاتی از طریق پرسنل آلمانی.

این پیشنهاد ویژه آن گروه از صنایع و شرکت های بازرگانی در ایران می باشد که به دلیل نوع تجارت خود  با موضوع واردات و صادرات کالا در ارتباط می باشند و بدین ترتیب می توانند با اتکا به فعالیت فعلی و سوابق کاری از این فرصت ویژه جهت توسعه فعالیت های خود ، کاهش هزینه های خرید و به موازات در یافت اقامت دائم کشور آلمان برای خود و افراد خانواده برخوردار شوند.

لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی فرم زیر را تکمیل نموده و یا با شماره تلفن 41995 -021 تماس حاصل فرمایید.

در ضمن مي توانيد درخواست مكتوب خود را به ايميل Info@ meshgad.com و يا فاكس 88206264 021 بنام شركت مشگاد نيز  ارسال نماييد.

 کانال تلگرام ثبت شركت در هامبورگ برای دریافت جدیدترین اخبار به کانال تلگرام ثبت شركت در هامبورگ مراجعه نمایید.

نام *
این فیلد الزامی است
میزان تحصیلات *
این فیلد الزامی است
ایمیل *
این فیلد الزامی است
رزومه و سوابق کاری در ایران و خارج از کشور *
این فیلد الزامی است
سن *
این فیلد الزامی است
کد امنیتی * کد امنیتی

این فیلد الزامی است
نام خانوادگی *
این فیلد الزامی است
رشته تحصیلی
Invalid Input
تلفن *
این فیلد الزامی است
توضیحات در خصوص موضوع فعالیت شرکت در آلمان :
Invalid Input

 

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه