منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

جذب سرمایه از آلمان

دریافت تسهیلات فاینانس خارجی ، صدور اعتبارات اسنادی شش ماهه و یک ساله

 شرکت های دولتی و خصوصی جهت اجرای پروژه های زیر بنایی ، تولیدی و طرح های توسعه و همچنین خرید تکنولوژی ، و تجهیزات سرمایه ای و خدمات فنی و مهندسی می توانند از تسهیلات فاینانس خارجی تا سقف 85% از پرفورمای صادره به اضافه هزینه های بیمه صادراتی با شرایط باز پرداخت 2 تا 10 سال بهره مند شوند و یا از طریق گشایش اعتبارات اسنادی مدت دار ، خرید  هر گونه ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و یا مواد اولیه مورد نیاز را با شرایط پرداخت شش ماهه و یک ساله به انجام  رسانند.
 
لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس حاصل فرمایید :

تلفن : 41995-021
فاکس : 88206264-021
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

چاپایمیل

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه