منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

راهنمای خرید

لطفا توجه فرمایید که محصول منتخب شما نیاز به قیمت گیری و واردات از شرکت سازنده دارد. زمان لازم جهت صدور قیمت 3 تا 5 روز کاری به وقت اروپا می باشد.

نحوه قیمت گیری :
شما می توانید یکی از چهار گزینه زیر را جهت دریافت قیمت و زمان تحویل این محصول انتخاب نمایید :


1- تماس مستقیم با سازنده و دریافت پرفورما ( قیمت ارزی)
اگر مایلید قیمت ارزی این کالا را مستقیما از شرکت سازنده دریافت نمایید لطفا با انتخاب این گزینه و تکمیل فرم مربوطه بدون نیاز به عضویت در سایت و یا پرداخت هیچگونه هزینه درخواست خود را مستقیما به شرکت سازنده ارسال نمایید . با  توجه به اینکه درخواست شما عینا به شرکت سازنده منتقل می شود ضروری است هر گونه توضیح و یا طرح سوال فقط به انگلیسی انجام شود. شرکت سازنده پس از دریافت درخواست با توجه به سیاست کاری خود در بازار ایران نسبت به صدور قیمت بصورت مستقیم و یا ارجاع درخواست به نماینده خود در ایران اقدام خواهد نمود . ممکن است شرکت سازنده  به دلایلی از پاسخ به درخواست شما و یا صدور قیمت امتناع نماید. این مجموعه در قبال ارسال یا عدم ارسال پاسخ از جانب شرکت سازنده مسیولیتی نداشته و در صورت عدم دریافت پاسخ ضروری است هر گونه مکاتبه و یا پیگیری بعدی توسط متقاضی مستقیما از شرکت سازنده انجام شود. شما در غرفه این سازنده به اطلاعات تماس و لینک مستقیم به وب سایت سازنده دسترسی خواهید داشت .

2- دریافت قیمت ویژه صنایع معظم
اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و دارویی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید. واحد بازرگانی این مجموعه پس از دریافت درخواست سریعا نسبت به مکاتبه با شرکت سازنده و صدور قیمت بصورت ارزی و یا ریالی متناسب با نیاز خریدار اقدام خواهد نمود.

3- دریافت قیمت ویژه بنگاههای متوسط و کوچک
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( معادل 50 یورو) از خدمات واحد بازرگانی این مجموعه به شرح زیر برخوردار شوید :
•    پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
•    دريافت پرفورما از شرکت سازنده
•    اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
•    اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
•    دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
هدف از عرضه این سرویس به  بنگاههای متوسط و کوچک این است تا این شرکتها بدون نیاز به راه اندازی دپارتمان خرید خارجی از تخصص ، تجربه و امکانات موجود جهت دریافت قیمت خالص کالا بصورت ارزی و ریالی و با به حداقل رساندن هزینه های اجرایی خرید خارجی برخوردار شوند.

4- محاسبه قیمت ریالی
در صورتی که قیمت ارزی این محصول را در اختیار دارید ، پس از عضویت و ورود به سایت می توانید فرم مربوطه را تکمیل و به همراه تصویر پرفورمای شرکت سازنده ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به محاسبه هزینه های حمل و ترخیص و صدور پیش فاکتور ریالی اقدام نمایند.
هزینه استفاده از این سرویس برای هر درخواست معادل 25 یورو می باشد.
صنایع معظم در صورت تمایل به استفاده از این خدمات می توانند بدون نیاز به عضویت  و پرداخت هزینه درخواست خود را به همراه کپی پرفورمای شرکت سازنده به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا فاکس 88206264 بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال نمایند.

لطفا قبل از ارسال هر گونه درخواست ابتدا از وب سایت شرکت سازنده بازدید نمایید و در صورتی که سازنده دارای شعبه و یا نمایندگی انحصاری در ایران باشد ، جهت دریافت هرگونه اطلاعات فنی و یا قیمت صرفا با نماینده شرکت سازنده در ایران تماس حاصل نمایید.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه