وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

توگل کلمپ ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

کلمپ قفل کن (گیره ضامن)

کلمپ قفل کن (گیره ضامن) یک گیره اهرم دستی است که برای اتصال یک شی به پایه استفاده می شود. به مکانیسم آن گاهی اوقات مفصل زانویی گفته می شود.

کاربردها

این دستگاه ها در جایی استفاده می شوند که نقاط کلمپ (گیره) اغلب باز و بسته می شوند. مثال هایی شامل پوشش های محتوی حمل و نقل و ماشین آلات، دریچه های ماشین آلات و اتصال قطعات کار برای ماشین ابزار می شوند.

فناوری ها

این کلمپ ها (گیره) از مکانیسم های مختلفی استفاده می کنند. در آن دسته از گیره هایی که فشار وارد می کنند، میله اهرم چه به صورت افقی یا به صورت عمودی باشد، زمانی که گیره بسته می شود، میله دیگر فشار وارد می کند. دو طرف میله با لبه ی قابل تنظیم به هم متصل می شوند. اهرم از دو راه کشیده شدن یا هل دادن گیره را می بندد و این موضوع به نوع گیره بستگی دارد. 
انواع دیگر کلمپ ها از مکانیسم گیره بندی استفاده می کنند دوباره، اهرم در موقعیت بسته شده، ممکن است عمودی یا افقی باشد. نوع متفاوت آن ممکن است میله ای داشته باشد که در صفحه کلمپ می لغزد. یکسری از مدل ها به جای صفحه کلمپ، گیره دارد. بعضی از کلمپ ها عملیات را از طریق پیستون پنوماتیک انجام می دهند. 
اکثر کلمپ ها از فولاد ضدزنگ گالوانیزه شده یا فولاد روکش دار از جنس روی ساخته شده اند و می توانند در مقابل رطوبت مقاوم باشند. دستگیره، پوشش پلاستیکی روغنی یا شیمیایی دارد به صورتی که انجام عملیات را راحت می کند.

روش انتخاب

انتخاب به موقعیت اهرم و نوع و درجه نیروی اعمال شده بستگی دارد. 

فیلم

توضیحات فنی

  کلمپ های تاگل برای مهار کردن قطعات روی یک فیکسچر به منظور ماشین کاری، اندازه گیری و یا هر اقدامی که باید جسم در آن ساکن باشد مورد استفاده قرار می گیرد.  ...
ادامه توضیحات

 

کلمپ های تاگل برای مهار کردن قطعات روی یک فیکسچر به منظور ماشین کاری، اندازه گیری و یا هر اقدامی که باید جسم در آن ساکن باشد مورد استفاده قرار می گیرد. 

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه