وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

پایه های ضد ارتعاش

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

پایه های ضد ارتعاش

پایه های ضد ارتعاش، لرزش های تولید شده توسط ماشین یا قطعه ای که پشتیبانی می کند و همچنین لرزش هایی که توسط محیط ایجاد می شوند را جذب می کند.

کاربرد

این دستگاه ها در صنعت استفاده می شوند تا به صورت فیزیکی موتور، پمپ، کمپرسور، هواکش یا دیگر ماشین های دوار را ایزوله کنند. نیروی دریایی از این دستگاه ها جهت محافظت در مقابل موج ضربه ای که به دلیل انفجارهای زیرآب ایجاد می شوند، استفاده می کنند. این دستگاه ها در وسایل حمل و نقل به وفور یافت می شوند.

فناوری ها

اکثر این دستگاه ها از مواد آلاستومر مثل لاستیک یا پلی اورتان تشکیل شده اند. این دستگاه ها، به شدت تجهیزات را به بخش پشتیبانی اش یا سطح کاری وصل می کند. بعضی از این دستگاه ها به جای آلاستومر از فنر استفاده می کنند.
پایه های داربست دار از طریق میله های بندکشیده شده، صفحات یا سوراخ های بسته شده متصل می شوند. پایه تکیه یک اتصال دارد، طرف دیگر یک واحد یا پایه بدون لغزش را نگه می دارد. شکل پایه ها می تواند استوانه ای، مخروطی ، میله ای یا ساعت شنی باشند. بعضی از پایه ها تنها بر روی تجهیزات دیگر واقع شده اند.
کمک فنرهای سیمی از دو صفحه تشکیل شده اند که این دو صفحه از طریق سیم پیچ های فلزی پیچ خورده به هم متصل شده اند. مدل های برگی از ورقه های فلزی ضد زنگ تشکیل شده که این ورقه ها با رزین پر شده اند. دیگر ورقه ها از هوا استفاده می کنند. پایه های فعال، نیروهای جبرانی تولید می کنند.

روش انتخاب

انتخاب به حداکثر بار حفاظت شده و همچنین نیروهای برشی و فشاری که به نیوتن اندازه گیری شده اند، بستگی دارد.

فیلم

توضیحات فنی

  کنترل ارتعاشات سازه ها در سیستم های دینامیکی پیچیده همواره با چالشهای بسیار مواجه بوده است. تاکنون روش هایی محدود برای کنترل ارتعاشات این سیستم ها ارائه شده که با الگو گیری از روش های قابل پیاده سازی بر روی سیستم های ساده طراحی شده اند. در همین راستا، به منظور پایین آمدن میزان ارتعاش مجموعه، پایه Mountهایی را زیر آنها قرار می دهند که ض ...
ادامه توضیحات

 

کنترل ارتعاشات سازه ها در سیستم های دینامیکی پیچیده همواره با چالشهای بسیار مواجه بوده است. تاکنون روش هایی محدود برای کنترل ارتعاشات این سیستم ها ارائه شده که با الگو گیری از روش های قابل پیاده سازی بر روی سیستم های ساده طراحی شده اند. در همین راستا، به منظور پایین آمدن میزان ارتعاش مجموعه، پایه Mountهایی را زیر آنها قرار می دهند که ضمن کم کردن میزان ارتعاش سیستم، عمر دستگاه را افزایش داده و از ایجاد صداها و لرزش های اضافی جلوگیری می کند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه