وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

ماشین های تراش CNC

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

ماشین تراش سی ان سی

سی ان سی یا تراشهای کنترل شده عددی رایانه ، ابزارهای ماشینی هستند که عملکرد آنها توسط یک برنامه کامپیوتری هدایت می شود.

کاربردها

این دستگاه ها در صنایع هوانوردی و صنایع خودرو و پلاستیک و همچنین سایر زمینه های صنعتی یافت می شوند.

فن آوری ها

اینگونه ماشینها برای استفاده از ابزارهای کاربیدی و جدیدترین فرآیندهای تولیدی طراحی شده اند ، اگرچه پیکربندی آن شبیه به ماشینهای تراش سنتی است. نرم افزار کنترل کننده عنصر اساسی است. این دستگاه را می توان مستقیماً در کارگاه یا از طریق سی دی ، دیسک ، لپ تاپ یا شبکه اختصاصی برنامه ریزی کرد.

چندین پارامتر عملیاتی در برنامه کدگذاری شده اند:
- موقعیت و سرعت ابزار
- موقعیت و سرعت چرخش اسپیندل قطعه کار را نگه داری میکند
- تحویل مایع خنک کننده
- بارگیری مواد اولیه

در حالی که طراحی با تولید کننده متفاوت است ، همه دارای نقاط مشترک هستند. برجک نگهدارنده ابزار را نگه می دارد و در صورت لزوم آنها را فهرست بندی می کند. اسپیندل قطعه کار را نگه می دارد ، و برجک در امتداد چند محور به طور همزمان بر روی اسلایدها حرکت می کند. برای ایمنی ، بسیاری از این ماشین ها کاملاً محصور شده اند.

مزایا

- قابلیت تکرار
- دقیق

فیلم

توضیحات فنی

  وظیفه اصلی ماشین تراش تغییر در اندازه قطعات، فرم آنها، پرداخت کاری قطعات با یک یا چند عمل برش با تنظیم رنده تراش است. با سوار کردن وسائل و دستگاه‌های یدکی روی ماشینهای تراش دامنه فعالیت آن بسیار گسترش پیدا کرده، به طوری که می‌توان به وسیله آنها عملیات مختلفی مانند برقوکاری، قلاویززنی و سوراخکاری روی ماشین تراش انجام داد. یك دس ...
ادامه توضیحات

 

وظیفه اصلی ماشین تراش تغییر در اندازه قطعات، فرم آنها، پرداخت کاری قطعات با یک یا چند عمل برش با تنظیم رنده تراش است. با سوار کردن وسائل و دستگاه‌های یدکی روی ماشینهای تراش دامنه فعالیت آن بسیار گسترش پیدا کرده، به طوری که می‌توان به وسیله آنها عملیات مختلفی مانند برقوکاری، قلاویززنی و سوراخکاری روی ماشین تراش انجام داد.

یك دستگاه CNC عملا همان دستگاه دستي ساده مي باشد كه قابليت فرمان پذيري از طريق كد ها و منطق رياضياتي را دارد در اين دستگاه حضور كاربر (اپراتور) براي كار با دستگاه محدود به ايستادن اين فرد پشت بخش كنترل كننده دستگاه و نوشتن برنامه هاي حركتي آن هم فقط براي يك بار مي باشد، ديگر دستگاه اين عمل را به صورت خودكار هر چند بار كه نیاز باشد تكرار مي نمايد. بخش كنترلگر، بخش اصلي يك دستگاه CNC مي باشد که در صنعت اين بخش با نام كنترلر CONTROLER خوانده مي شود يك دستگاه CNC از هر نوع بيشتر با نوع كنترلرش شناخته شده است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه