وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

ماشین های سنگ زنی ابزار

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

چرخ سنگ زنی

چرخ سنگ زنی ، یک دیسک یا سیلندر برای ماشینکاری از طریق عمل ساینده یا برش یا برای تیز کردن ابزارهای برش است. این دستگاه بر روی چرخ یا ماشین ابزار نصب می شود.

کاربردها

این دستگاه ها در مهندسی مکانیک ، صنعت آهن و فولاد ، ریخته گری ، ساخت خودرو و معادن سنگ و سنگ مرمر به کار می روند. آنها برای بازسازی سطوح ، سوزاندن ، برش ، صیقل دادن و اشکال زدایی قطعات و همچنین برای ابزارهای تیز کننده استفاده می شوند.

فن آوری ها

انواع چرخ ها شامل: تخت ، دارای تراش ، ظروف صاف یا مخروطی ، ظرف های استوانه ای ، لبه دار (تو رفته)، پیرامونی یا دارای قسمت بیرونی است. آنها از ذرات ساینده تشکیل شده اند که به یکدیگر وصل می شوند. ذرات به دلیل سختی آنها انتخاب می شوند و می توانند طبیعی باشند (ماسه سنگ ، سنباده یا الماس) یا مصنوعی (کورندون یا کاربید سیلیکونی متبلور). چرخ های CBN از نیترید بورم مکعب ساخته شده است ، واسطه سختی آن بین الماس و کاربید سیلیکون است.

یک چرخ آسیاب مستقیم از کوریندون سفید برای تیز کردن برشهای فرز استفاده می شود ، در حالی که از یک مخروط مخروطی کاربید سیلیکون سبز روی ابزارهای کاربید استفاده می شود. از چرخ های مسطح نشده تقویت شده با یک اتصال دهنده باکلیت برای برش فولاد استفاده می شود. چرخ ها برای سنگ زنی دقیق فلزات ، شیشه ، سنگ مرمر و سرامیک از پیوندهای ضد زنگ استفاده می کنند.

روش انتخاب

انتخاب به شکل و مشخصات چرخ ، سختی و سیستم نصب آن بستگی دارد.

فیلم

توضیحات فنی

  ماشین سنگ ابزار تیزکنی برای سنگ زنی ابزارهای برنده مانند دنده و انواع قلم ها، تیغه فزر انگشتی، تیغه فرز پیشانی، ابزارهای فرم دار و ... استفاده می شود. میز کار این ماشین دارای حرکت افقی به سمت چپ یا راست می باشد و به صورت دستی یا اتوماتیک (هیدرولیکی) حرکت می کند. محوردستگاهسنگ علاوه بر چرخاندن سنگ به سمت عقب، جلو و پایین و بالا نیز حرکت ...
ادامه توضیحات

 

ماشین سنگ ابزار تیزکنی برای سنگ زنی ابزارهای برنده مانند دنده و انواع قلم ها، تیغه فزر انگشتی، تیغه فرز پیشانی، ابزارهای فرم دار و ... استفاده می شود. میز کار این ماشین دارای حرکت افقی به سمت چپ یا راست می باشد و به صورت دستی یا اتوماتیک (هیدرولیکی) حرکت می کند. محوردستگاهسنگ علاوه بر چرخاندن سنگ به سمت عقب، جلو و پایین و بالا نیز حرکت می کند.

در کارگاه های ماشین ابزار برای تیز کردن ابزار ها (شابر، مته و ...) معمولا از ماشین های سنگ سمباده رو میزی و یا پایه دار دو طرفه استفاده می شود که غالبا به یک طرف آن سنگ سمباده نرم و به طرف دیگر آن سنگ سمباده زبری سوار می شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه