وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

سنسورهای دما:ترموکوپل

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

ترموکوپل یکی از سنسورهای حرارتی رایج در صنایع مختلف است که از حیث عملکرد و قیمت در درنج های دمائی متوسط، از دیگر سنسور های دمائی با قیمت مناسب تری به فروش می رسد. ترموکوپل های نوع K و J از پر مصرف­ترین نوع ترموکوپل بوده که در شکل ها و ابعاد مختلف برای کاربردهای گوناگون در صنعت در گستره رنج وسیعی از دما کاربرد دارند.  این سنسورهای ساده ...
ادامه توضیحات

ترموکوپل یکی از سنسورهای حرارتی رایج در صنایع مختلف است که از حیث عملکرد و قیمت در درنج های دمائی متوسط، از دیگر سنسور های دمائی با قیمت مناسب تری به فروش می رسد. ترموکوپل های نوع K و J از پر مصرف­ترین نوع ترموکوپل بوده که در شکل ها و ابعاد مختلف برای کاربردهای گوناگون در صنعت در گستره رنج وسیعی از دما کاربرد دارند.

 این سنسورهای ساده با استفاده از اتصال یک فلز و آلیاژ آن و با توجه به اثر سیبِک تولید شده و با همین مکانیزم ساده، قادر به اندازه گیری دما به راحتی در رنج وسیعی از زیر صفر تا حدود 1700 درجه می باشند. با توجه به پدیده سیبک، اتصال هر دو فلز از نوع مختلف، باعث ایجاد ترموکوپل شده و تولید میلی ولتی متناسب با دمای اعمال شده می کند. با محاسبه این اختلاف پتانسیل و کالیبراسیون مناسب، می توان دما را با دقت بالایی اندازه گیری نمود. 

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه