وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

تجهیزات برای ماشین آلات قالب گیری تزریقی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  ماشین های قالب گیری تزریقی، همچنین به عنوان یک پرس تزریق شناخته می شوند. این ماشین ها برای تولید محصولات پلاستیکی با فرایند قالب گیری تزریقی می باشند. آنها از دو بخش اصلی، یک واحد تزریق و یک واحد قفل گیره تشکیل شده اند. این ماشین آلات را می توان به سه دسته هیدرولیکی، مکانیکی و الکتریکی تقسیم کرد. پرس هیدرولیک مدتها تنها گزینه در دستر ...
ادامه توضیحات

 

ماشین های قالب گیری تزریقی، همچنین به عنوان یک پرس تزریق شناخته می شوند. این ماشین ها برای تولید محصولات پلاستیکی با فرایند قالب گیری تزریقی می باشند. آنها از دو بخش اصلی، یک واحد تزریق و یک واحد قفل گیره تشکیل شده اند. این ماشین آلات را می توان به سه دسته هیدرولیکی، مکانیکی و الکتریکی تقسیم کرد.

پرس هیدرولیک مدتها تنها گزینه در دسترس برای تولیدکنندگان قطعات پلاستیک بود که از فرآیند قالبگیری استفاده می کردند تا اینکه اولین ماشین تزریق پلاستیک تمام الکتریکی در سال 1983 معرفی شد.

ماشینهای پرس الکتریکی یا ماشین های با تکنولوژی الکتریکی (EMT) هزینه های بهره برداری و همچنین مصرف انرژی را کاهش می دهند و همچنین برخی از نگرانی های زیست محیطی در خصوص پرس هیدرولیک را رفع می کنند. پرس الکتریک نشان داده است که ساکت تر، سریع تر، و با دقت بالاتر عمل می کند، با این حال دستگاه های الکتریکی گران قیمت تر هستند.

ادعا می شود که ماشین آلات تزریق هیبریدی (دوگانه) بهترین ویژگی های هر دو سیستم های هیدرولیک و الکتریکی را دارند، اما در واقعیت تقریبا به همان مقدار ماشینهای الکتریکی برق مصرف می کنند و همزمان همانند یک ماشین هیدرولیکی استاندارد عمل می کنند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه