وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

تجهیزات جانبی برای سنسورهای دما

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

دما و دما سنجی از مباحث بسیار مهم در پروسه های صنعتی است. در حقیقت کمتر پروسه کنترلی بدون کنترل دما میتوان در نظر گرفت. با توجه به رنج دمائی و نوع کاربرد از روشهای گوناگونی برای اندازه گیری آن استفاده می گردد. این روشها را می توان به صورت تماسی و غیر تماسی دسته بندی کرد. روش تماسی در حقیقت از تماس يك سنسور که می تواند ترموکوپل یا ترمورزیست ...
ادامه توضیحات

دما و دما سنجی از مباحث بسیار مهم در پروسه های صنعتی است. در حقیقت کمتر پروسه کنترلی بدون کنترل دما میتوان در نظر گرفت. با توجه به رنج دمائی و نوع کاربرد از روشهای گوناگونی برای اندازه گیری آن استفاده می گردد.

این روشها را می توان به صورت تماسی و غیر تماسی دسته بندی کرد. روش تماسی در حقیقت از تماس يك سنسور که می تواند ترموکوپل یا ترمورزیستنسباشد استفاده کرد. این روش اندازه گیری در مدلهای آنالوگ بیشتر به روش بیمتال که از یک حباب و لوله موئین درست شده است انجام می شود که به ترمومتر یا دماسنج گازی مشهور است.

روش اندازه گیری غیر تماسی بیشتر بر اساس مقدار تابش فروسرخ که جسم هدف از خود به محیط ساطع می کند استفاده می شود. این دماسنجها به پیرو متر یا ترمومتر تفنگی یا لیزی مشهور هستند. دلیل استفاده از واژه لیزری استفاده از باریکه نور لیزر برای مشخص شدن هدف می باشد.

در این دسته بندی از تجهیزات می توان از انواع کنترلر هائی که برای دما طراحی شده اند و با نام PID کنترلر مشهور هستند نیز نام برد. این روش کنترل دما نسبت به نمونه های ترموستاتهای قدیم بسیار پیشرفته تر می باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه