وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

ترموستات

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

وقتی دو تیغه فلزی با جنس های مختلف را به هم جوش داده یا پرچ كنیم یك ترموستات ساخته می‏شود. ترموستات ها با افزایش یا کاهش دما، دچار انحنا شده و از این انحنای به وجود آمده، برای سوییچ کردن یک مدار الکتریکی و یا یک جریان مکانیکی استفاده می شود. علت انحنای ترموستات این است كه وقتی دو تیغه فلزی با جنس های مختلف را به هم پرچ می‏كنیم در اثر تغی ...
ادامه توضیحات

وقتی دو تیغه فلزی با جنس های مختلف را به هم جوش داده یا پرچ كنیم یك ترموستات ساخته می‏شود. ترموستات ها با افزایش یا کاهش دما، دچار انحنا شده و از این انحنای به وجود آمده، برای سوییچ کردن یک مدار الکتریکی و یا یک جریان مکانیکی استفاده می شود. علت انحنای ترموستات این است كه وقتی دو تیغه فلزی با جنس های مختلف را به هم پرچ می‏كنیم در اثر تغییر دما، تیغه‏ها به میزان‌های مختلف تغییر طول می‌یابند. بنابراین مجموعه نمی‏تواند مستقیم باشد و در نتیجه منحنی می‌شود.

اگر تیغه‏ها را گرم كنیم (یعنی دمای تیغه‏ها افزایش یابد) انحنای مجموعه به صورتی می‏شود تا جسمی كه بیشتر افزایش طول می دهد (ضریب انبساط طولی بیشتری دارد)، در لایه بیرونی انحنا قرار گیرد.

اگر تیغه‏ها سرد شوند (یعنی دمای تیغه‏ها كاهش یابد) انحنای مجموعه به صورتی می‏شود تا جسمی كه كوتاه تر می‏شود (آن جسمی كه ضریب انبساط طولی بزرگتری دارد) در لایه داخلی انحنا قرار بگیرد.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه