وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

هایگرومتر ، ترموهایگرومتر

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

هایگرومتر یا نم‌سنج ابزاری برای اندازه‌گیری محتوای بخار آب موجود در جو است. نم ‌سنج ها انواع گوناگونی دارند، ازجمله نم ‌سنج ‌های الکتریکی، پخشی، پیچشی، زغالی، مویی، مکانیکی، شیمیایی، جذبی، جذب تفاضلی، نقطه‌شبنمی، پوست‌روده‌ای، و لیمن آلفا. اساس کار کلیه نم سنج ها، اندازه گیری تغییرات یک ویژگی وابسته به میزان رطوبت ...
ادامه توضیحات

هایگرومتر یا نم‌سنج ابزاری برای اندازه‌گیری محتوای بخار آب موجود در جو است. نم ‌سنج ها انواع گوناگونی دارند، ازجمله نم ‌سنج ‌های الکتریکی، پخشی، پیچشی، زغالی، مویی، مکانیکی، شیمیایی، جذبی، جذب تفاضلی، نقطه‌شبنمی، پوست‌روده‌ای، و لیمن آلفا.

اساس کار کلیه نم سنج ها، اندازه گیری تغییرات یک ویژگی وابسته به میزان رطوبت در سنسور است. حال این ویژگی می تواند تغییر در طول، مقاومت الکتریکی و یا از این دست باشد.

به عنوان مثال نم‌سنج جذب تفاضلی، نم‌سنجی طیفی است که در آن حداقل از دو طولِ موج نزدیک به هم استفاده می‌شود. نم‌سنج لیمن آلفا نم‌سنجی است که با جذب تابش به ‌کمک بخار آب در خط لیمن آلفا، یعنی خط گسیل اتمی هیدروژن در ۱۲۱/۵۶۷ نانومتر، کار می‌کند. همچنین نم سنج های مویی، میزان افزایش طول نمونه ای مشخص را بر اثر افزایش رطوبت را اندازه گیری می کنند. نم سنج های ترموهیدر دیجیتالی نیز دارای سنسوری بوده که در اثر تغییر رطوبت هوا، جریان الکتریکی تولید می کند. میزان جریان الکتریکی متناسب با رطوبت موجود در هوا است. این وسیله در سنجش رطوبت هوا در مقابل دمنده سیستم های تهویه کاربرد زیادی دارد.

ترموهایگرومتر ها علاوه بر میزان رطوبت هوا، دمای محیط را نیز اندازه گیری و اعلام می کنند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه