وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

آنمومتر , ترموآنمومتر

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

باد سنج (Anemometer) ابزاریست جهت اندازه گیری سرعت باد. اسم لاتین این دستگاه از anemos به معنای باد و meter به معنای اندازه گیر تشکیل شده است. بادسنج ها را می توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته ای که سرعت باد را اندازه گیری می کنند و دسته ای که فشار باد را می سنجند. این درحالی است که بین سرعت و فشار رابطه مستقیمی وجود دارد و بادسنج برای به دست آوردن اطلاع ...
ادامه توضیحات

باد سنج (Anemometer) ابزاریست جهت اندازه گیری سرعت باد. اسم لاتین این دستگاه از anemos به معنای باد و meter به معنای اندازه گیر تشکیل شده است. بادسنج ها را می توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته ای که سرعت باد را اندازه گیری می کنند و دسته ای که فشار باد را می سنجند. این درحالی است که بین سرعت و فشار رابطه مستقیمی وجود دارد و بادسنج برای به دست آوردن اطلاعات هر دو طراحی شده است.

ساده ‏ترین مدل باد سنج مدل پیاله ای است که از سال 1846 میلادی مورد استفاده قرار گرفته است و از چهار نیم کره که به صورت عمودی بر دو محور متقاطع عمود که به میله ای متکی است ساخته شده است. در مدل های امروزی آنمومتر ها، با قرار دادن سنسور دور سنج و سرعت سنج در روتور، به صورت دیجیتال میزان باد موجود نمایش داده می شود.

همچنین ترموآنمومتر به دستگاه بادسنجی گفته می شود که علاوه بر میزان باد، دمای محیط را نیز اندازه گیری و اعلام کند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه