وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

ترمومترهای عقربه ای

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

ترمومترهای عقربه ای از نوع تماسی و جزء پر مصرف ترین وسائل اندازه گیری سنجش دما می باشند و در اکثر وسائل نظیر ترموستات اتو یا سماور و یا نشان دهنده دمای آبگرمکن ها و بویلر ها کاربرد دارند. نمونه های صنعتی این محصول با شکلی شبیه به فشار سنج (پرشر گیج) با دنباله ای که بسته به کار برد آن می تواند از زیر یا از پشت و همچنین از جنس استیل یا برنجی بو ...
ادامه توضیحات

ترمومترهای عقربه ای از نوع تماسی و جزء پر مصرف ترین وسائل اندازه گیری سنجش دما می باشند و در اکثر وسائل نظیر ترموستات اتو یا سماور و یا نشان دهنده دمای آبگرمکن ها و بویلر ها کاربرد دارند. نمونه های صنعتی این محصول با شکلی شبیه به فشار سنج (پرشر گیج) با دنباله ای که بسته به کار برد آن می تواند از زیر یا از پشت و همچنین از جنس استیل یا برنجی بوده و معمولا قطر صفحه 5 تا 10 و 15 سانت هستند موجود می باشند.

رنج دمائی که می توان از این ترمومتر ها استفاده کرد معمولا از منهای 40 تا حداکثر 300 درجه سانتیگراد است. از مزایای استفاده از این ترمومتر، قیمت ارزان و سادگی عملکرد آن نسبت به نمونه های دیجیتال می باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه