وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

نمایشگرهای دمای دیجیتال

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

نمایشگر های دمای دیجیتال، در واقع ترانسمیتر هایی برای سنسورهای مختلف دماسنجی می باشند. در این ترانسمیتر ها، ضمن تحلیل و بررسی خروجی سنسور های دما که به صورت ولتاژ، جریان الکتریکی و ... است، نتیجه به صورت یک عدد نمایش داده می شود. نمایشگر های دما در انواع مقیاس ها شامل سانتی گراد یا سلسیوس، فارنهایت و یا کلوین تولید و استفاده می شوند. از د ...
ادامه توضیحات

نمایشگر های دمای دیجیتال، در واقع ترانسمیتر هایی برای سنسورهای مختلف دماسنجی می باشند. در این ترانسمیتر ها، ضمن تحلیل و بررسی خروجی سنسور های دما که به صورت ولتاژ، جریان الکتریکی و ... است، نتیجه به صورت یک عدد نمایش داده می شود. نمایشگر های دما در انواع مقیاس ها شامل سانتی گراد یا سلسیوس، فارنهایت و یا کلوین تولید و استفاده می شوند.

از دمای اعلام شده توسط نمایشگرهای دمای دیجیتال می توان به عنوان داده ورودی بسیاری از ترموسوییچ های صنعتی استفاده نمود. 

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه