وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

کالیبراتورهای دما

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

کالیبراتور های دما برای کنترل و اطمینان از صحت مقادیر اندازه گیری شده توسط تجهیزات اندازه گیری دما، نیازی الزامی در صنعت می باشند. این تجهیزات با دقت بالا دما را اندازه گیری کرده و امکان مقایسه دمای واقعی با مقدار اندازه گیری شده به کمک سنسورهای دمای ترموکوپل یا RTD را میسر می کنند. دقت کالیبراتور مهمترین خصوصیت بوده و لذا فاکتور اصلی تع ...
ادامه توضیحات

کالیبراتور های دما برای کنترل و اطمینان از صحت مقادیر اندازه گیری شده توسط تجهیزات اندازه گیری دما، نیازی الزامی در صنعت می باشند. این تجهیزات با دقت بالا دما را اندازه گیری کرده و امکان مقایسه دمای واقعی با مقدار اندازه گیری شده به کمک سنسورهای دمای ترموکوپل یا RTD را میسر می کنند. دقت کالیبراتور مهمترین خصوصیت بوده و لذا فاکتور اصلی تعیین کننده قیمت می باشد. البته بسته به نیاز موجود، کالیبراتورهای دما در دقت های اندازه گیری متنوعی طراحی می شوند. بنابراین در مدل های با دقت اندازه گیری بالا و کالیبراسیون دقیق تر شاهد افزایش قیمت دستگاه خواهیم بود.

اساس کار یک کالیبراتور دما دقیقا شبیه به یک سنسور ساده دما می باشد و در روش های اندازه گیری مختلف نیز یافت می شوند. با این تفاوت که خروجی یک کالیبراتور، به علت چک شدن مستمر با مقدار مرجع، همواره مقدار دقیقی بوده و می توان سایر دستگاههای انداره گیری دما را با آن مقایسه و کالیبره کرد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه