وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

مبدل های حرارتی صفحه ای

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

مبدل حرارتی صفحه ای

مبدل حرارتی صفحه ای ، گرمای ذخیره شده در یک مایع را به مایع دیگر انتقال می دهد بدون اینکه مایعات را با هم مخلوط کند.

کاربردها

از این دستگاه در فرآیندهای صنعتی مختلفی برای گرم یا خنک کردن مایع استفاده می شود.

فناوری ها

این دستگاه از صفحات انباشت شده همانند لایه های کیک تشکیل شده است. سیالات در بین دو صفحه ای که به اندازه ی چند میلی متر از هم فاصله گرفته اند جریان دارند. صفحه ها دارای سطح موجداری هستند که برای رساندن حداکثر گرما یک جریان آشفته ای را ایجاد می کنند.
مزیت این نوع مبدل، سهولت و انعطاف پذیری اش است. سطح تبادل می تواند با تغییر تعداد صفحات اصلاح شود. با این حال، این عدد براساس افت فشار تولید شده توسط شکل سطح محدود می شود. متشابهاً، این موضوع را می توان با افزایش فشار ورودی که باعث نشتی می شود، جبران کرد، در حالی که اختلاف دمای بیش از حد در بین مایعات می تواند باعث تغییر شکل صفحه شود.

روش انتخاب

انتخاب اندازه و پیکربندی مبدل بر روی بسیاری از پارامترها تاثیر دارد، که این پارامترها شامل مشخصات فیزیکی مایعات، دما و نسبت جریان و انرژی منتقل شده می باشد.

مزایا

- جمع و جور بودن
- ضریب انتقال
- هزینه
- انعطاف پذیری

معایب

- افت فشار
- سطوح فشار
- دیفرانسیل دمای محدود شده

فیلم

توضیحات فنی

  مبدل حرارتی صفحه ای، مبدلی است که از صفحات فلزی برای انتقال حرارت بین دو سیال استفاده می نماید. برتری این مبدل ها نسبت به سایر مبدل ها، پخش شدن سیال بر روی صفحات است که باعث افزایش سطح انتقال حرارت می گردد که به این ترتیب سرعت تغییر دما به شدت زیاد می شود. اساس عملکرد این نوع مبدل به این شکل است که از دو جهت مخالف سیال سرد و گرم وارد مبد ...
ادامه توضیحات

 

مبدل حرارتی صفحه ای، مبدلی است که از صفحات فلزی برای انتقال حرارت بین دو سیال استفاده می نماید. برتری این مبدل ها نسبت به سایر مبدل ها، پخش شدن سیال بر روی صفحات است که باعث افزایش سطح انتقال حرارت می گردد که به این ترتیب سرعت تغییر دما به شدت زیاد می شود. اساس عملکرد این نوع مبدل به این شکل است که از دو جهت مخالف سیال سرد و گرم وارد مبدل می‌شوند. سیالات وارد شده به صورت یکی در میان بین صفحات فلزی جریان می‌یابند و با یکدیگر تبادل گرما می کنند. جنس به کار رفته در صفحات، فلزاتی با رسانندگی گرمایی بالا همچون مس و آلومنیوم است، در حالی که جنس بدنه از پلاستیک یا روکش شده با عایق قرار می گیرد تا از اتلاف حرارتی جلوگیری شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه