وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

پرینترهای برچسب

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

چاپگر جوهر افشان

چاپگر جوهر افشان می تواند روی سطوح متنوعی از قبیل کاغذ ، سرامیک ، فلز ، شیشه و یا مواد دارای بافت های مختلف، طرح ایجاد کند.

کاربردها

این چاپگرها به طور عمده در ادارات به کار می روند،همچنین برای تهیه ی نسخه ی پیش نویس قبل از چاپ افست ، برای چاپ برچسب ها یا اسناد و پوسترهایی با تعداد زیاد نیز استفاده می شوند. از نوع اختصاصی آن ها برای علامت گذاری در کشت و صنعت، صنعت خودرو و صنعت کابل (کاراکترها ، آرم ها ، بارکد) استفاده می کنند.

فن آوری ها

دو تکنولوژی اصلی در چاپگرهای جوهر افشان وجود دارد: فرآیند DOD و فرآیند CIJ
در چاپ DOD، قطرات جوهر فقط برای ایجاد یک چاپ واضح از پرینتر خارج می شوند. مکانسیم های پیزوالکتریک،حرارتی و ترموسیتینگ(سخت شونده در اثر گرما ) این فرآیند را ایمن می کنند. این فر آیند با سرعت کند پیش می رود و اغلب برای چاپ بر روی موادی که عرض وسیعی دارند استفاده می شود. اشعه ی ماورا بنفش جوهری را که در برابر محوشدگی مقاومت می کند را خشک و به این طریق از ازبین رفتن آن جلوگیری می کند.
در چاپ CIJ، قطره های جوهر به طور مداوم از رأس چاپگر خارج شده و به واسطه ی یک میدان الکتریکی به سمت سطح منحرف می شوند. جوهر بلااستفاده بطور مداوم بازیافت می شود. سرعت چاپ CIJ زیاد است، و اغلب در نشانه گذاری های صنعتی از آن استفاده می شود.
در هنگام استفاده از این چاپگرها، سر چاپگر بسیار نزدیک به سطح نیاز به چاپ قرار می گیرد. نوع قابل جا به جایی و خودکار این چاپگرها نیز وجود دارد.

روش انتخاب

وضوح DPI(نقطه در اینچ) و سرعت چاپ IPS(اینچ در ثانیه) را در نظر بگیرید.

فیلم

توضیحات فنی

  با توجه به حجم بالای بسته ها، نیاز است در انبارهای بزرگ و کوچک بتوان به راحتی ورود و خروج بسته ها را کنترل کرد و کالا را سریع تر از انبار خارج و با نام و برند تجاری فروشنده و کد کالا به مشتری عرضه کرد. این خود مستلزم استفاده از سیستم بارکد و چاپ برچسب (لیبل) می باشد. با استفاده از برچسب می توان برای هر نوع کالا یک بارکد جداگانه تعریف کرد ...
ادامه توضیحات

 

با توجه به حجم بالای بسته ها، نیاز است در انبارهای بزرگ و کوچک بتوان به راحتی ورود و خروج بسته ها را کنترل کرد و کالا را سریع تر از انبار خارج و با نام و برند تجاری فروشنده و کد کالا به مشتری عرضه کرد. این خود مستلزم استفاده از سیستم بارکد و چاپ برچسب (لیبل) می باشد. با استفاده از برچسب می توان برای هر نوع کالا یک بارکد جداگانه تعریف کرد و از پیش آمدن اشتباه در ارسال کالا جلوگیری کرد و می توان به راحتی از میزان موجودی کالا با خبر شد. برچسب ها در انواع مختلف با کاربردهای مختلف وجود دارند، تعدادی در صنایع نساجی و تعدادی در صنایع خودرو و فرش و موکت، آزمایشگاهی، قطعه ساز، لوازم خانگی، بیمارستان، رستوران، مواد غذایی و هر آنکه نیاز به الصاق کد بر روی محصولات وارداتی و یا تولیدی خود دارد.

لیبلینگ کالا به کمکچاپگرهایبرچسب یا بارکد پرینترها انجام می شود، با استفاده از این چاپگرها امکان چاپ انواع لیبل ها در ابعاد مختلف و نیزجنس های مختلف جهت کاربری های مختلف وجود دارد.این چاپگر ها ویژه چاپ متن، تصویر، بارکد روی انواع برچسب (کاغذی، پلاستیکی، متال، پارچه ای) هستند. ویژگیمنحصربه فرد این دستگاه ها امکان چاپ اطلاعات متغیر روی هر برچسب می باشد که با روشهای معمول چاپ امکان پذیر نیست.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه