وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

فتز یاب ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

فلزیاب

از فلزیاب‌ها در خطوط بسته بندی و نوار نقاله برای تشخیص وجود اجسام فلزی نامطلوب استفاده می شود. فلزیاب ها ممکن است به صورت ماشین های بزرگ یا دستگاه های قابل حمل باشند.

کاربردها

این دستگاه ها برای اطمینان از عدم وجود آلاینده های فلزی در محصولات در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شوند. در صنعت چوب از آنها برای تشخیص میخ، شراپنل و سایر خورده‌های فلزی قبل از اره کردن چوب استفاده می شود. در صنعت نساجی از آنها استفاده می شود تا هر گونه سوزنی که ممکن است از تولیدی پارچه باقی مانده باشد برداشته شود. کاربردهای دیگر آن شامل جابجایی و دسته بندی محصولات حجیم است.

فناوری

فلزیاب‌های بزرگ به گونه ای طراحی شده اند که در سیستم های نقاله افقی، پر کردن مجرای سرازیر و خطوط بسته بندی ادغام شوند. آنها را می توان با محصولات مایع یا جامد استفاده کرد. برخی از آنها کارکرد جداکننده یا قابلیت کنترل سنجش دارند. آنها را می توان با سرعت های مختلف تطبیق داد و حساسیت آنها قابل تنظیم است. آنها می توانند همه ی انواع فلزات، از جمله مواد مغناطیسی و غیرمغناطیسی، آهنی و غیرآهنی و فولاد ضدزنگ با مقاومت بالا را شناسایی کنند.
مدل های قابل حمل آنها با یک هدفون یا یک اسپیکر استفاده می شوند. سینگال رادویی آن این امکان را فراهم میسازد که وجود فلز در آنجا را تشخیص دهد.

نحوه‌ی انتخاب

فلزیاب‌ها با حداکثر سرعت و حساسیت دارای مقاومت بالایی در برابر تداخل هستند و خیلی زود پاسخ می دهند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه