وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

تجهیزات سکوهای بارگیری

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

میز بالابر با مکانیزم قیچی

میز بالابر با مکانیزم قیچی میزی است که برای بالا بردن یا پایین آوردن بار هایی با وزن سنگین استفاده می شود. بعضی از مدل های بالابر دارای چرخ هایی هستند که یاعث راحت تر شدن حرکت میشوند.

کاربردها

این دستگاه ها به طور کل برای کنترل مواد، تولید، مونتاژ، ساخت و دیگر تنظیمات صنعتی استفاده می شوند.

فناوری ها

بالابر شامل یک سکو میباشد که توسط یک سیستم مکانیزم قیچی پشتیبانی و حمایت می شود. این بالابر می تواند تک ردیفه، دو ردیفه یا سه ردیفه باشد. همچنین بالابر دارای قابلیت افقی یا عمودی بودن دارد. عملکرد عناصر مختلف به صورتی تنظیم شده است که برای سطوح صاف و صعودی بسیار مناسب هستند. بالابر معمولا با استفاده از یک سیلندر هیدرولیک کار می کند. در مدل های کوچک، با استفاده از پمپ باد فعال می شود. مدل های بزرگتر دستگاه از یک سیستم هیدرولیک استفاده می کند که با استفاده از یک پمپ الکتریکی فعال می شود.

روش انتخاب

انتخاب به وزن و ابعاد بار، حداکثر مسافتی را که آسانسور به صورت عمودی بالا می رود و چرخه کار بالابر به ازای هر ساعت بستگی دارد. فاکتور دیگر محیطی است که دستگاه در آنجا بکار گرفته شده می باشد که ممکن است محصور شده یا در معرض نمایش باشد یا در تماس با محصولات فاسدکننده دیگر باشد.

فیلم

توضیحات فنی

  هنگام بارگیری محصولات (مایع یا جامد) در انبارهای بارگیری، تانکر یا کانتینر در کنار سکوی بارگیری که تقریباً هم ارتفاع با وسیله حمل می باشد توقف می نماید و تجهیزات بارگیری شامل بازو های بارگیری، میترها و والو قطع و وصل فرآورده ها روی این سکو نصب می گردد و کارگران می توانند به راحتی از روی این سکو به روی تانکر رفت و آمد نماید. ...
ادامه توضیحات

 

هنگام بارگیری محصولات (مایع یا جامد) در انبارهای بارگیری، تانکر یا کانتینر در کنار سکوی بارگیری که تقریباً هم ارتفاع با وسیله حمل می باشد توقف می نماید و تجهیزات بارگیری شامل بازو های بارگیری، میترها و والو قطع و وصل فرآورده ها روی این سکو نصب می گردد و کارگران می توانند به راحتی از روی این سکو به روی تانکر رفت و آمد نماید.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه