وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

كامپيوترهای صنعتی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  کامپیوتر های صنعتی یا IPC رایانه های طراحی شده شخصی هستند که در یک محیط صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. دنیای اتوماسیون را نمی توان بدون وجود کامپیوترهای صنعتی تصور کرد. این رایانه ها همراه با نرم افزارهای مرتبط که قادر به سفارشی سازی نیز می باشند طیف گسترده ای از وظایف اتوماسیون از قبیل کنترل ماشین آلات، سیستم های تدارکات، شبکه سا ...
ادامه توضیحات

 

کامپیوتر های صنعتی یا IPC رایانه های طراحی شده شخصی هستند که در یک محیط صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. دنیای اتوماسیون را نمی توان بدون وجود کامپیوترهای صنعتی تصور کرد. این رایانه ها همراه با نرم افزارهای مرتبط که قادر به سفارشی سازی نیز می باشند طیف گسترده ای از وظایف اتوماسیون از قبیل کنترل ماشین آلات، سیستم های تدارکات، شبکه سازی، پردازش داده ها و تصاویر را انجام می دهند.

اولین نکته بسیار مهم نویز پذیری بسیار کم در سیستم الکترونیکی آنها و همچنین دارای سیستم های فیلتریزاسیون بسیار خوب در منبع تغذیه آنها می باشند. این کامپیوتر ها نسبت به گرد و غبار و همچنین تغییرات دمایی رنج وسیع تری را تحمل می نمایند و دارای استحکام بیشتری در بدنه و نگهدارنده قطعات می باشند. تعداد خروجی های این نوع کامپیوترها بسیار بیش تر از سیستم های معمولی می باشد و سیستم خنک کاری کامپیوتر صنعتی معمولا بدون فن است و هیچ گونه ارتباطی با محیط بیرونی ندارند، در نتیجه عمر مفید کامپیوتر صنعتی بالاتر بوده و توان کم تری مصرف می کنند. کامپیوتر های صنعتی در مدل های مختلف پنل، رک، باکس و سینگل برد در صنعت استفاده می شوند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه