وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

كامپيوترهای لب تاپ

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  رایانه کیفییالپ تاپ  Laptop، به رایانه ای کوچک و تقریبا سبک گفته می‌شود. وزن آن معمولا بین ۱ تا ۷ کیلو است که به اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگی دارد. این رایانه کوچک تر ازرایانه های رومیزیاست و می تواند با یکباتریکار کند و یا از یک آداپتور AC/DC خارجی تغذیه شود. بسیاری از آنها چند سلول ۳ ولت دارند که در اجرای عملکرد ساعت و دیگر ...
ادامه توضیحات

 

رایانه کیفییالپ تاپ  Laptop، به رایانه ای کوچک و تقریبا سبک گفته می‌شود. وزن آن معمولا بین ۱ تا ۷ کیلو است که به اندازه و مواد مصرف شده در ساخت آن بستگی دارد. این رایانه کوچک تر ازرایانه های رومیزیاست و می تواند با یکباتریکار کند و یا از یک آداپتور AC/DC خارجی تغذیه شود. بسیاری از آنها چند سلول ۳ ولت دارند که در اجرای عملکرد ساعت و دیگر فرآیندها در هنگام قطع برق مفید است. لپ تاپ‌ها به طور کلی دارای همان اجزایی هستند که در یک رایانه رومیزی وجود دارد، ولی با این تفاوت که تا جای ممکن از وزن و اندازه آنها کاسته شده است. لپ تاپ ‌ها دارای صفحه نمایش بلور مایع LCD و یا LED هستند و چند طرح حافظه درآن‌ها برای RAM در نظر گرفته شده‌است. لپ تاپ‌ها دارای یک صفحه کلید سرخود بوده و یک ماوس نیز روی صفحه زیرین آنها وجود دارد، ولی می توان صفحه‌ کلید و ماوس خارجی و جداگانه نیز به آنها متصل کرد.

نیاز صنایع مختلف به تجهیزات صنعتی در حوزه  IT  هر روز بیشتر می شود. تامین نیازهایی همچون قابلیت جابجایی امنیت و اتصال با شبکه های بی سیم و باسیم و کارکرد در شرایط سخت و دشوار، توسط لپ تاپ های صنعتی برآورده شده است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه