وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

ترمینال های جمع آوری اطلاعات

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  دیتاکالکتورهادر واقع ابزاری هوشمند و قابل حمل با برخورداری از امکانات ثبت، نگهداری و انتقال اطلاعات هستند که از یک بارکد اسکنر نیز جهت تسهیل ورود اطلاعات سود می جویند. دیتاکالکتورها تجهیزاتی کاملا تخصصی جهت جمع‌آوری و انتقال داده از طریق بارکد یا RFID می باشند که با برخورداری از طراحی مناسب بدنه و کلیه قطعات الکترونیکی، قابلیت&zw ...
ادامه توضیحات

 

دیتاکالکتورهادر واقع ابزاری هوشمند و قابل حمل با برخورداری از امکانات ثبت، نگهداری و انتقال اطلاعات هستند که از یک بارکد اسکنر نیز جهت تسهیل ورود اطلاعات سود می جویند.

دیتاکالکتورها تجهیزاتی کاملا تخصصی جهت جمع‌آوری و انتقال داده از طریق بارکد یا RFID می باشند که با برخورداری از طراحی مناسب بدنه و کلیه قطعات الکترونیکی، قابلیت‌های بالایی در انواع کاربردهای صنعتی، اداری، بازرگانی، خدماتی، نظامی، پزشکی و ... در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

برخی از مشخصه‌های مهمی که در انتخاب مدل مناسب دیتا کالکتور باید توجه کرد عبارتند از:

نوع قرائتگر بارکدخوان (خطی یا دوبعدی) و RFID فرکانس های HF یا  UHF

قابلیت های عمومی شامل پردازنده، حافظه، نمایشگر، صفحه کلید

درجه حفاظتی IP54 , IP64, IP65, IP67, IP68

سیستم عامل Windows CE , Windows Mobile Android ,

روش های ارتباطی GSM/GPRS , Bluetooth , WLAN

امکانات جانبی شامل نگهدارنده تفنگی، GPS ، چاپگر حرارتی، دوربین عکاسی، اسکنر اثر انگشت، کارتخوان مغناطیسی و ...

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه