وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

پروژکتورها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  ویدئو پروژکتوردستگاهی است که تصاویر و اطلاعات را در کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا تلفن همراه و همچنین فایل ویدئویی از ویدئو پخش VCD یا DVD ، دوربین فیلمبرداری، دوربین دیجیتال، تلویزیون، ويژوالايزر و سایر لوازم الکتریکی دریافت کرده و توسط یک منبع نور، سیگنال ها را با بزرگنمایی به روی پرده به نمایش در می آورد. این دستگاهبه طور همزما ...
ادامه توضیحات

 

ویدئو پروژکتوردستگاهی است که تصاویر و اطلاعات را در کامپیوتر شخصی، لپ تاپ، تبلت و یا تلفن همراه و همچنین فایل ویدئویی از ویدئو پخش VCD یا DVD ، دوربین فیلمبرداری، دوربین دیجیتال، تلویزیون، ويژوالايزر و سایر لوازم الکتریکی دریافت کرده و توسط یک منبع نور، سیگنال ها را با بزرگنمایی به روی پرده به نمایش در می آورد. این دستگاهبه طور همزمان به لپ تاب، تبلت، گوشی تلفن همراه، کامپیوتر، دوربین فیلمبرداری، تلویزیون، ویدئو پخش، بلندگو، میکروفون و سایر سیستم های صوتی و تصویری ارتباط یافته و تصاویر آن ها را به صورت بزرگ بر روی پرده نمایش منعکس می سازد. استفاده از دیتا پروجکشن در عرصه آموزش و در سمینار ها، اتاق های کنفرانس، همایش ها، دانشگاه ها و مدارس عمومیت دارد. همچنین استفاده از این ابزار در بازرگانی و تجارت جهت انتقال مناسب تر مفاهیم و ایده ها یکی از بهترین راهکار ها است.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه