وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

صفحه كليدهای صنعتی با ترك بال

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  یکی از اجزاء اصلی کامپیوتر های صنعتی، کیبورد یا صفحه کلید است. برخی از این کیبورد های صنعتی دارای صفحه لمسی نیز می باشند. همچون سایر اجزاء این کامپیوتر ها، کیبورد آن نیز باید توانایی تحمل شرایط محیطی را داشته باشد. در سال هاي اخير استفاده از کامپیوتر های صنعتی مطرح گردیده است. کامپیوتر صنعتی با ویژگی های خاص، تنوع در طراحی جهت استف ...
ادامه توضیحات

 

یکی از اجزاء اصلی کامپیوتر های صنعتی، کیبورد یا صفحه کلید است. برخی از این کیبورد های صنعتی دارای صفحه لمسی نیز می باشند. همچون سایر اجزاء این کامپیوتر ها، کیبورد آن نیز باید توانایی تحمل شرایط محیطی را داشته باشد.

در سال هاي اخير استفاده از کامپیوتر های صنعتی مطرح گردیده است. کامپیوتر صنعتی با ویژگی های خاص، تنوع در طراحی جهت استفاده درصنعتو محیط های خشن و برآوردن طیف وسیعی از درخواست ها باعث استفاده روز افزون این سیستم ها در پروژه های مختلفاتوماسیونمی باشد.

کامپیوتر های صنعتی یا IPC رایانه های طراحی شده شخصی هستند که در یک محیط صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. دنیای اتوماسیون را نمی توان بدون وجود کامپیوترهای صنعتی تصور کرد. این رایانه ها همراه با نرم افزارهای مرتبط که قادر به سفارشی سازی نیز می باشند طیف گسترده ای از وظایف اتوماسیون از قبیل کنترل ماشین آلات، سیستم های تدارکات، شبکه سازی، پردازش داده ها و تصاویر را انجام می دهند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه