وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

کی پد ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  کی پد مجموعه ای از دکمه های مرتب شده در یک بلوک یا پد است که معمولا شامل ارقام، نمادها و یا یک مجموعه کامل از حروف الفبا می باشد. اگر کی پد (صفحه کلید) بیشتر شامل اعداد باشد، آن را صفحه کلید عددی Numeric Keypad می نامند. کی پدها بر روی بسیاری از کیبوردها و سایر وسیله ها نظیر ماشین حساب ها، دکمه های تلفن، قفل های ترکیبی، و قفل های دیجیتالی در که ...
ادامه توضیحات

 

کی پد مجموعه ای از دکمه های مرتب شده در یک بلوک یا پد است که معمولا شامل ارقام، نمادها و یا یک مجموعه کامل از حروف الفبا می باشد. اگر کی پد (صفحه کلید) بیشتر شامل اعداد باشد، آن را صفحه کلید عددی Numeric Keypad می نامند. کی پدها بر روی بسیاری از کیبوردها و سایر وسیله ها نظیر ماشین حساب ها، دکمه های تلفن، قفل های ترکیبی، و قفل های دیجیتالی در که عمدتا نیاز به ورودی عددی دارند یافت می شوند.  

کی پد به طور معمول در ورودی اماکن قرار می گیرد. کی پد قسمتی از دستگاه اصلی می باشد که تنظیمات دستگاه از جمله فعال و غیر فعال نمودن توسط کد از طریق آن انجام می گیرد و نیز خطا های دستگاه را نیز نمایش می دهد.

کی پد ها شامل کلید هایی هستند که به صورت ماتریسی به هم متصل شده‌اند که باعث شده تعداد پایه های کلید ها کمتر شده و پورت کمتری در میکرو کنترلر ها اشغال شود. کی پدها در انواع گوناگونی در بازار یافت می‌شوند که متداول‌ترین آن‌ها کی پدهای 3 در 4 و 4 در 4 کلید می باشند. 

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه