وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

موس ها , ترك بالها , اشاره گرها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  موس به عنوان یک ابزار ورودی و نقطه ای در محیط های مختلف و به خصوص گرافیکی کاربرد وسیع و همه جانبه ای دارد و از سال 1964 به لیست لوازم جانبی کامپیوتر اضافه شده است. از نظر تئوری یک موس یک آشکار ساز محور X و Y است که میزان حرکت یک شئ در جهت X و Y را در صفحه نمایش نشان می دهد. اگرچه تمام موس ها بر اساس آشکارسازی میزان حرکت در جهت محور X و Y کار می ک ...
ادامه توضیحات

 

موس به عنوان یک ابزار ورودی و نقطه ای در محیط های مختلف و به خصوص گرافیکی کاربرد وسیع و همه جانبه ای دارد و از سال 1964 به لیست لوازم جانبی کامپیوتر اضافه شده است. از نظر تئوری یک موس یک آشکار ساز محور X و Y است که میزان حرکت یک شئ در جهت X و Y را در صفحه نمایش نشان می دهد. اگرچه تمام موس ها بر اساس آشکارسازی میزان حرکت در جهت محور X و Y کار می کنند، ولی دارای تکنولوژی متفاوت هستند.

ترک بال ها برای کاربرد های مشابه موس استفاده می شوند و طراحی آن ها نیز بسیار شبیه موس است و در واقع یک موس وارونه شده است که گوی غلطکی آن توسط کف دست به حرکت در می آید و با توجه به ثابت بودن آن ها برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند. ترک بال ها را بر روی بعضی از کیبورد ها و تقریبا تمام کامپیوترهای کتابی Notebook  و لپ تاپ ها در 2 نوع مکانیکی شبیه موس ها و صفحه لمسی به کار می برند.

هر ترک بال مشابه موس شامل تعدادی دکمه است که می تواند توسط نوک انگشتان دست فعال شود. برای اغلب کاربرها، موس بسیار متداول تر از ترک بال بوده، ولی برای کاربری که فضای کاری او محدود است یا سطح صاف و مناسب در اختیار ندارد بسیار مفید می باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه