منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

تجهيزات ارتباطی شبكه

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  گروهی از کامپیوترها و وسایل مرتبط دیگر که به وسیله تسهیلات ارتباطی به یکدیگر متصل می شوند، یک شبکه کامپیوتری را به وجود می آورند. ارتباط موارد مذکور در یک شبکه ممکن است با اتصالات دائمی مثلکابل ها یا اتصالات موقتی چون خطوط تلفن یا دیگر پیوند های ارتباطی باشد. یک شبکه می تواند به کوچکی یکشبکه محلی،متشکل از چندکامپیوتر، چاپگر و وسایل ...
ادامه توضیحات

 

گروهی از کامپیوترها و وسایل مرتبط دیگر که به وسیله تسهیلات ارتباطی به یکدیگر متصل می شوند، یک شبکه کامپیوتری را به وجود می آورند. ارتباط موارد مذکور در یک شبکه ممکن است با اتصالات دائمی مثلکابل ها یا اتصالات موقتی چون خطوط تلفن یا دیگر پیوند های ارتباطی باشد. یک شبکه می تواند به کوچکی یکشبکه محلی،متشکل از چندکامپیوتر، چاپگر و وسایل دیگر باشد و یا از تعداد زیادی کامپیوتر کوچک و بزرگ که درنقاط جفرافیایی مختلفتوزیع شده اند تشکیل شود.

تجهیزات پایه ای شبکه عبارتند از Repeaters ، Hubهاب، Bridges ، Switches سوئیچ، Routers مسیر یاب یا روتر و NIC  کارت شبکه.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه