وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

برد اينترفيس ارتباطی ,بردهای I/O

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  واسط ها یا Interface های شبکه مانند کارت های اترنت و وایرلس، برای برقراری ارتباط با شبکه توسط سوئیچ ها استفاده می شوند. بسته به نوع سیستم عامل یونیکسی محل قرار گیری آنها متفاوت است، ولی در تمامی یونیکس ها تنظیمات اینترفیس ها درون فایل هایی ذخیره می شوند و برای تغییر در اینترفیس ها باید این فایل ها تغییر کنند. تنظیمات در غالب متغیر هایی (پ ...
ادامه توضیحات

 

واسط ها یا Interface های شبکه مانند کارت های اترنت و وایرلس، برای برقراری ارتباط با شبکه توسط سوئیچ ها استفاده می شوند. بسته به نوع سیستم عامل یونیکسی محل قرار گیری آنها متفاوت است، ولی در تمامی یونیکس ها تنظیمات اینترفیس ها درون فایل هایی ذخیره می شوند و برای تغییر در اینترفیس ها باید این فایل ها تغییر کنند. تنظیمات در غالب متغیر هایی (پارامتر هایی) که دارای مقدار پیش فرض و ثابت یا مقادیر دلخواه هستند تنظیم می شوند. به طور مثال هر اینترفیس دارای نامی است و متغیری که نام اینترفیس را نگه می دارد DEVICE است. تمامی این متغیر ها، با حروف بزرگ نوشته می شوند و مقادیر انتسابی آنها با حروف کوچک هستند. مقادیر یا به صورت yes/no هستند که معروف به مقادیر Boolean هستند و یا به صورت عددی که IP ها و یا Gateway ها را نشان می دهند و همچنین رشته ای که به طور مثال DEVICE نام اینترفیس را نشان می دهد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه