وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

کارت های دیتا اکوزیشن

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  سیستم های اکتساب داده یا دیتا اکوزیشن Data acquisition systemsبه مجموعه ای از کارت های وروردی و خروجی که به کمک یک شبکه صنعتی به هم مرتبط بوده و در نهایت اطلاعات ورودی و خروجی سیستم را به کامپیوتر یا کامپیوترهای سایت تحویل می دهند گفته می شود. در حقیقت یک سیستم دیتا اکوزیشن این امکان را می دهد که از تعداد بسیاری از کانال های ورودی و خروجی به صور ...
ادامه توضیحات

 

سیستم های اکتساب داده یا دیتا اکوزیشن Data acquisition systemsبه مجموعه ای از کارت های وروردی و خروجی که به کمک یک شبکه صنعتی به هم مرتبط بوده و در نهایت اطلاعات ورودی و خروجی سیستم را به کامپیوتر یا کامپیوترهای سایت تحویل می دهند گفته می شود. در حقیقت یک سیستم دیتا اکوزیشن این امکان را می دهد که از تعداد بسیاری از کانال های ورودی و خروجی به صورت یک جا نمونه برداری کرده و نظارت شود.

سيستم ركوردينگ و مونيتورينگ به صورت ماژولار جدیدترین روش های ثبت اطلاعات صنعتي استكه با استفاده از اجزاء‌ و مدول هاي متنوع، قابليت ها و کاربرد های زیادی از نظر افزایش کانال های ورودی و خروجي دارد. اين سيستم با تلفيقي از سخت افزار پيشرفته و نرم افزار قابل انعطاف در عين نمايش اطلاعات بر روي مونيتور هاي محلي امكان نمايش، ذخيره سازي و ويرايش اطلاعات بر روي كامپيوتر هاي شخصي را نيز داراست. قابليت ارتباط با انواع پروتكل هاي شبکه فیلد باس انعطاف بالا در تعداد ورودي وخروجي ها، هزينه مناسب و قابلیت برنامه ريزي از ديگر مزاياي اين سيستم مي باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه