وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سوئیچ های راکر، اهرمی و اسلاید

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  سویچ‌های ضامنی یا راکر یک کلاس از سویچ‌های الکتیکی هستند که به صورت دستی‌ توسط یک اهرم مکانیکی خاموش یا روشن میشوند. این سویچ‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای کاربردهای مختلفی‌ ساخته شده و بسیاری از آنها برای فعال کردن چندین مدار همزمان و یا کنترل جریان و ولتاژ زیادی، طراحی می شوند. کلمه تاگل (ضامن) اشاره به یک نوع ا ...
ادامه توضیحات

 

سویچ‌های ضامنی یا راکر یک کلاس از سویچ‌های الکتیکی هستند که به صورت دستی‌ توسط یک اهرم مکانیکی خاموش یا روشن میشوند. این سویچ‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای کاربردهای مختلفی‌ ساخته شده و بسیاری از آنها برای فعال کردن چندین مدار همزمان و یا کنترل جریان و ولتاژ زیادی، طراحی می شوند.

کلمه تاگل (ضامن) اشاره به یک نوع از مکانیزم و اتصال دارد که شامل دو بازو هم راستا است که از طریق محوری به هم متصل هستند. با این حال راکر سویچ و سویچ‌های ضامنی به یک سویچ با یک دسته کوتاه گفته شده که با ضربه‌ای نسبتا ناگهانی عمل می‌کند، یا به عبارتی دیگر سویچی که در آن صدایی هنگام روشن خاموش کردن کلید شنیده شود. شایع‌ترین کاربرد این سویچ‌ها، کلید روشن خاموش چراغ‌های معمولی‌ است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه