وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

جعبه تقسیم های الکتریکی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

جعبه های تقسیم

در صنعت از جعبه های تقسیم برای اتصال کابل هایی که در برگیرنده ی نقطه ی اتصال هستند استفاده می کنند. این جعبه ها معمولا از بر روی دیوار نصب هستند و باعث حفظ وسایل الکتریکی از خطرات خارجی می شوند. جعبه های تقسیم معمولا دارای پوششی قابل برداشت هستند تا بتوانند به اتصالات الکتریکی دسترسی داشته باشند.

کاربردها

جعبه های تقسیم چه در مناطق خشک و چه در مناطق مرطوب می توانند بر روی دیوار، سقف و زمین نصب شوند.

روش انتخاب

در هنگام انتخاب حتما شرایط محیطی که در آن از جعبه تقسیم برای سیستم الکتریکی مورد نظر خود استفاده می کنید را در نظر بگیرید. بسته به محل قرارگیری تاسیسات الکتریکی، جعبه ی تقسیم باید دارای رتبه بندی حفاظتی خاصی برای مقاومت در برابر آب و آتش باشد

فیلم

توضیحات فنی

  از جعبه تقسیم ها ممکن است به عنوان جعبه مثبت، منفی، باندینگ و تست استفاده شود که با توجه به نقشه های اجرایی، تعدادترمینال آن ها 4،6،8،10،12 ترمیناله متناسب با نیاز در نظر گرفته می شود. بنا به درخواست طراح امکان نصب تجهیزات جانبی دیگری از قبیل شنت، آمپرمتر و سلکتور سوییچ نیز در داخل جعبه تقسیم وجود دارد. جنس بدنه جعبه تقسیم به طور متداو ...
ادامه توضیحات

 

از جعبه تقسیم ها ممکن است به عنوان جعبه مثبت، منفی، باندینگ و تست استفاده شود که با توجه به نقشه های اجرایی، تعدادترمینال آن ها 4،6،8،10،12 ترمیناله متناسب با نیاز در نظر گرفته می شود.

بنا به درخواست طراح امکان نصب تجهیزات جانبی دیگری از قبیل شنت، آمپرمتر و سلکتور سوییچ نیز در داخل جعبه تقسیم وجود دارد. جنس بدنه جعبه تقسیم به طور متداول کربن استیل با پوشش های مختلف مانند گالوانیزه، رنگ مایع آلکیدی، الکترو استاتیک پودری، صنعتی و اپوکسی استینلس استیل و در برخی از موارد مواد ریخته گری می باشد که نوع و ضخامت پوشش جعبه تقسیم بنا به درخواست سفارش دهنده مشخص می گردد. جعبه تقسیم قابلیت نصب بر روی پایه، دیوار و یا فوندانسیون بتنی را دارد. به طور معمول برای اتصال های الکتریکی داخل جعبه تقسیم ها از پیچ های برنجی، استینلس استیل، گالوانیزه گرم و شینه های مسی استفاده می شود که جهت ایزوله الکتریکی از بدنه جعبه تقسیم، مقره اتکایی به کار می رود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه