وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

EMI شیلدینگ

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

نوارچسب

نوارچسب، نواری طولانی و پارچه ای است که سطح آن توسط چسب پوشیده شده و به راحتی از حلقه خود جدا می شود. از نوار چسب ها برای چسباندن دو شی به هم و یا به عنوان پوشش حفاظتی استفاده می شود.

کاربردها

از نوارچسب ها در زمینه های مختلفی ازجمله، صنعت خودروسازی، صنایع شیمیایی، ساختمان سازی، بسته بندی محصولات و صنعت برق و الکترونیک استفاده می شود.

فن آوری ها

نوارچسب ها براساس میزان قدرت چسبندگی، مقاومت و دوام در برابر شرایط جوی مختلف، دسته بندی می شوند. از نوارچسب های آکریلیک و لاستیکی امروزه به مقدار زیاد استفاده می شود.
برای سطوح ناهموار و خاکی از نوار چسب هایی با عرض زیاد و حجیم استفاده می شود. از نوارهای دوطرفه برای چسباندن صفحه های خورشیدی فوتوالکتریک استفاده می کنند. نوارچسب هایی که در فوم های پلی اتیلن استفاده می شود به دلیل مقاومت برشی بالایی که دارند، باعث آسان تر شدن نصب عمودی فوم ها می شوند. از نوارچسب های قابل باز شدن برای مکان هایی که نیاز به چسب موقت دارند استفاده می کنند.این چسب ها بعد از برداشته شدن هیچگونه اثری از خود برجای نمی گذارند و از آن ها می توان برای پوشاندن اطراف سطوحی که نیاز به رنگ آمیزی یا جلا دارند استفاده کرد.
برای درزگیری کردن سیستم های گرمایشی و یا تهویه از نوارچسب های بوتیل آلومینیوم که به راحتی با استفاده از حرارت به صورت خودکار ذوب شده و باعث ضد آب شدن لوله های حاوی سیالات می شوند، استفاده می کنند.
نوار چسب های ساخته شده از روی با ایفای نقش هدایت گر جریان برق و جلوگیری از خوردگی به عنوان محافظ کاتدی در سازه- های فلزی استفاده می شوند. 
نوارچسب های مخصوصی برای کاربردهای الکتریکی ساخته شده که برخی ضد استاتیک هستند و بعضی دیگر به عنوان محافظ در مقابل میدان های الکترومغاطیسی عمل می کنند و یا تشکیل یک پل حرارتی برای قطعات نیمه رسانا را می دهند.

فیلم

توضیحات فنی

  EMI   یا Electromagnetic Interference یا تداخل الکترومغناطیسی پدیده ‌ای مضر است که باعث می‌شود قطعات الکترونیکی تحت تأثیر امواج الکترومغناطیسی قرار گرفته و کیفیت آن کاهش یابد. حفاظت مغناطیسی که اندازه گیری میدان‌های بسیار ضعیف است، در بسیاری از صنایع مانند تجهیزات تشخیص پزشکی اهمیت بسیار زیادی دارد. در این راستا استفاده از محفظه حف ...
ادامه توضیحات

 

EMI   یا Electromagnetic Interference یا تداخل الکترومغناطیسی پدیده ‌ای مضر است که باعث می‌شود قطعات الکترونیکی تحت تأثیر امواج الکترومغناطیسی قرار گرفته و کیفیت آن کاهش یابد.

حفاظت مغناطیسی که اندازه گیری میدان‌های بسیار ضعیف است، در بسیاری از صنایع مانند تجهیزات تشخیص پزشکی اهمیت بسیار زیادی دارد. در این راستا استفاده از محفظه حفاظت میدان مغناطیسی ایستا روشی معمول در جهت کاستن از میدان مغناطیسی ناخواسته در این تجهیزات است.

چالش بزرگ در پروسه حفاظت (بعد از پیاده‌سازی لایه‌های شیلد) حذف سیگنال‌های ناخواسته کابل‌های برق شهر است. جداسازی سیگنال مورد نیاز و بخش نویز با استفاده از یك فلیتر EMI با المان ‌های سلفی و خازنی با توجه به توان مصرف كننده است. در مجموع حفاظ‌های الکترومغناطیسی به شکل‌ها و روش‌های مختلفی طراحی شده‌اند تا این پدیده را تا جایی که ممکن است کاهش دهند.

شیلدینگ را تقریبا با هر نوع فلز رسانا می توان انجام داد، به عنوان مثال توری های آلمینیومی نیز می توانند به عنوان نویز گیر عمل کنند. از پر کاربرد ترین استفاده های شیلدینگ، می توان به کابلهای آنتن تلویزیون در خانه ها اشاره نمود.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه