وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

ماژول های آمپلی فایر

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  ماژول آمپلی فایر یک تقویت کننده دیفرانسیلی است مجهز به ورودی تقویت کننده بافر که نیاز به ورودی تطبیق امپدانس را از بین برده و باعث می شود آمپلی فایر مناسب برای دستگاه‌های اندازه گیری تست شود. ویژگی‌‌های مهم آنها شامل آفست DC بسیارپایین، رانش کم، سر و صدای پایین، بهره حلقه باز بسیار بالا و امپدانس ورودی بسیار بالا می‌باشد. ا ...
ادامه توضیحات

 

ماژول آمپلی فایر یک تقویت کننده دیفرانسیلی است مجهز به ورودی تقویت کننده بافر که نیاز به ورودی تطبیق امپدانس را از بین برده و باعث می شود آمپلی فایر مناسب برای دستگاه‌های اندازه گیری تست شود. ویژگی‌‌های مهم آنها شامل آفست DC بسیارپایین، رانش کم، سر و صدای پایین، بهره حلقه باز بسیار بالا و امپدانس ورودی بسیار بالا می‌باشد. این آمپلی فایر‌ها برای کاربرد‌هایی‌ که دقت بالا و ثبات بلند مدت و کوتاه مدت مدار در آن‌ها اهمیت دارد استفاده می شوند.

ماژول تقویت‌کننده RF نوعی تقویت کننده الکترونیکی مورد استفاده برای تبدیل سیگنال فرکانس رادیویی کم قدرت به سیگنال با دامنه‌ای با اندازه قابل توجهی بزرگتر، معمولا جهت ارسال آن به آنتن فرستنده می‌باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه