وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

موتورگیربکس حلزونی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

موتور گیربکس هم محور

موتور گیربکس هم محور موتوری است كه در آن محور های ورودی و خروجی با هم موازی هستند. این دستگاه می تواند از موتور های AC ، DC ، بدون جاروبک ، سنکرون (همگاه) ، آسنکرون (ناهمزمان) ، پله ای ، مغناطیس دائمی یا انواع دیگر موتور استفاده کند. عناصر گیربکس ممکن است مخروطی ، حلزونی ، مارپیچ ، سیاره ای و غیره باشند. از این رو ، از آنجا که موتور گیربکس های سیاره ای ذاتاً هم محور هستند ، از انواع عمود بر آنها حمایتمی شود ، که این امر به اضافه شدن چرخ دنده انتقال نیاز دارد.

کاربردها

این دستگاه ها در هر کجا که محور های ورودی و خروجی به صورت موازی استفاده شوند ، قابل استفاده است.

فن آوری ها

موتورهای گیربکس هم محور می توانند از تمامی فناوری های موجود موتور گیربکس استفاده کنند ، زیرا عامل تعیین کننده جهت گیری نسبی محور های ورودی و خروجی است. با این حال ، مزیت مدل های گیربکس سیاره ای این است که ذاتاً هم محور هستند.

فیلم

توضیحات فنی

  گیربکس حلزونی از یک محور و یک چرخ دنده برنزی یا آلومنیومی حلزونی شکل با مقاومت بالا، جهت استحکام و پایداری در شرایط سخت به وجود می آید. یکی ازانواع گیربکس های حلزونی، گیربکس حلزونی سری VF است. محور ورودی در این نوع گیربکس حلزونی با بهره گیری از پولی، چرخ زنجیر، مکانیزم های دستی و یا کوپلینگ با موتور به چرخش در می آیند. موتور گیربکس حل ...
ادامه توضیحات

 

گیربکس حلزونی از یک محور و یک چرخ دنده برنزی یا آلومنیومی حلزونی شکل با مقاومت بالا، جهت استحکام و پایداری در شرایط سخت به وجود می آید. یکی ازانواع گیربکس های حلزونی، گیربکس حلزونی سری VF است. محور ورودی در این نوع گیربکس حلزونی با بهره گیری از پولی، چرخ زنجیر، مکانیزم های دستی و یا کوپلینگ با موتور به چرخش در می آیند.

موتور گیربکس حلزونی یا الکتروگیربکس حلزونی در واقع گیربکس کوپله شده با موتور می باشد و این گیربکس از یک هاب کروی، شافت و بلبرینگ تشکیل شده است و امکان اتصال مستقیم شافت به الکتروموتور وجود دارد. جنس بدنه این گیربکس ها غالبا از چدن و یا آلومینیوم می باشد و دارای مقاومت بالایی در برابر لرزش و تکانهای دستگاه را دارد.

برخی ازکاربردهای گیربکس حلزونی عبارتند از:

گیربکس صنایع کاشی و سرامیک،گیربکس بالابرها، گیربکس کانوایرهای کوچک، گیربکس نوار نقاله ها، گیربکس آسیاب های کوچک و گیربکس سیستم های انتقال مواد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه