وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

فیلتر، رگولاتور ، روغن کاری

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  از کنار هم قرار گرفتن تجهیزات فیلتر و رگولاتور و روغن زن واحد مراقبت ایجاد می‌شود. در واقع هوا پس از عبور از واحد مراقبت آماده مصرف در تجهیزات پنیوماتیکی می‌باشد. هر واحد مراقبت معمولاً از یک فیلتر، یک شیر تنظیم فشار، یک روغن زن و یک نمایشگر فشار تشکیل شده‌است که فیلترها وظیفه جداسازی ذرات جامد موجود در هوا را بر عهده دارد و ج ...
ادامه توضیحات

 

از کنار هم قرار گرفتن تجهیزات فیلتر و رگولاتور و روغن زن واحد مراقبت ایجاد می‌شود. در واقع هوا پس از عبور از واحد مراقبت آماده مصرف در تجهیزات پنیوماتیکی می‌باشد. هر واحد مراقبت معمولاً از یک فیلتر، یک شیر تنظیم فشار، یک روغن زن و یک نمایشگر فشار تشکیل شده‌است که فیلترها وظیفه جداسازی ذرات جامد موجود در هوا را بر عهده دارد و جهت ثابت نگه‌داشتن فشار کاری مستقل از نوسانات فشار شبکه از شیر رگولاتور استفاده می‌شود.

توسط روغن‌ زن می‌توان ادوات پنیوماتیکی را روغن‌کاری نمود. روغن‌کاری قطعات متحرک سیلندرها و شیرها موجب کاهش اصطکاک و در حین حال مانع سائیدگی قطعات می‌شود. حال اگر هر سه این بخش ها با هم در یک دستگاه قرار گیرند واحد مراقبت سه تکه می شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه