وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

فیلترهای هیدرولیکی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

فلیتر هیدرولیکی

فیلترهای هیدرولیک ، سیال درون سیستم هیدرولیک را تصفیه می کند. آن‌ها از اجزای ذرات فلزی, رطوبت و دیگر آلاینده‌ها محافظت می‌کنند.

کاربردها

تقریبا تمامی سیستم های هیدرولیک حاوی یک فیلتر هستند که موقعیت متفاوتی دارند. بعضی از آن ها در جلوی پمپ قرار دارند، اما یک فیلتر مسدود شده در این موقعیت می تواند به پمپ آسیب بزند. سایر فیلترها در بین پمپ و شیر کنترل قرار دارند. این نوع فیلتر همچنین می تواند در بالای مخزن بازگشت قرار بگیرد.

فیلم

توضیحات فنی

  فیلتر هیدرولیککه در خودرو معمولاًفیلتر روغننامیده می‌شود، بخشی از یک سامانههیدرولیکصنعتی است که وظیفه پاک‌نمودنسیال هیدرولیکاز ذرات آلوده‌کننده را دارد تا سیال آلوده به سامانه آسیب نزند. فیلترهای هیدرولیک دارای اندازه‌های مختلفی هستند و بر اساس بزرگی توری‌های خود نامگذاری می‌شوند. فیلترها به سادگی قابل تعویض هست ...
ادامه توضیحات

 

فیلتر هیدرولیککه در خودرو معمولاًفیلتر روغننامیده می‌شود، بخشی از یک سامانههیدرولیکصنعتی است که وظیفه پاک‌نمودنسیال هیدرولیکاز ذرات آلوده‌کننده را دارد تا سیال آلوده به سامانه آسیب نزند. فیلترهای هیدرولیک دارای اندازه‌های مختلفی هستند و بر اساس بزرگی توری‌های خود نامگذاری می‌شوند. فیلترها به سادگی قابل تعویض هستند.

هدف از وجود فیلتر در سیستم هیدرولیک جدا کردن و برداشتن هر گونه ذرات خارجی به غیر از روغن در سیستم هیدرولیک است، یعنی پاک کردن سیستم از هر گونه ذرات خارجی به غیر از روغن که احتمال ورود به سیستم هیدرولیک را دارند. اگر ذرات خارجی و رسوبات روغن وارد سیستم هیدرولیک شوند، این مسئله سبب نقص شیرها سیلندرها و قطعات دیگر سیستم هیدرولیک می گردد که نهایتاً سیستم هیدرولیکمعیوب شده و از کار می افتد و نتیجاً از کار افتادن سیستم هیدرولیک را باعث می شود. مورد مصرف فیلتر های هیدرولیک در صنايع فولاد، مس، پتروشيمي، نفت و صنايع بزرگ و سنگین ديگر مي باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه