وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

فیلتر های روغن

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

فیلتر مکش ( ساکشن )

فیلتر ساکشن (مکش) در سیستم های هیدرولیک و روغن کاری یافت می شوند. آن ها در بالای پمپ نصب می شوند تا از پمپ در مقابل آلوده کننده ها محافظت کنند.

کاربردها

سیستم های هیدرولیک و خنک کننده از فیلترهایی که در نقاط مختلف نصب شده اند برای جلوگیری از ورود آلودگی ها استفاده می کنند. فیلتر ساکشن برای تصفیه مواد ریز مناسب نمی باشد به این دلیل که توری فیلتر خیلی بزرگ است. با این حال، توری های تنگ تر باعث مسدود شدن می شوند و ممکن است حفره ایجاد کنند که این حفره به پمپ آسیب می رساند.

فیلم

توضیحات فنی

  نوعی از فیلترهای روغنی با نام فیلتر روغنی آفلاین وجود دارد که در مسیر اصلی روغن قرار ندارند، بلکه ورودی و خروجی آن به تانک روغن متصل بوده و یک پمپ کوچک دائما روغن را به گردش درآورده و تصفیه می کنند. از آنجا که فیلترهای آفلاین عملکرد مسیر اصلی روغن را مختل نمی کنند، لذا با بافت بسیار متراکم ساخته شده و حجم بالایی دارند. ...
ادامه توضیحات

 

نوعی از فیلترهای روغنی با نام فیلتر روغنی آفلاین وجود دارد که در مسیر اصلی روغن قرار ندارند، بلکه ورودی و خروجی آن به تانک روغن متصل بوده و یک پمپ کوچک دائما روغن را به گردش درآورده و تصفیه می کنند.

از آنجا که فیلترهای آفلاین عملکرد مسیر اصلی روغن را مختل نمی کنند، لذا با بافت بسیار متراکم ساخته شده و حجم بالایی دارند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه