وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

اسکیمرهای روغن

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

جدا کننده روغن

جدا کننده روغن، از غلظت متفاوتی از روغن و مایع استفاده می کند. به صورتی که باید این دو مایع مجزا را جدا کند. قطرات کوچک روغن باید با یکدیگر ترکیب شوند تا افزایش سطح تشکیل شود. زمانی که دو مایع جدا شوند، روغن می تواند به راحتی حذف شود. این فرآیند تنها زمانی انجام می شود که شکل دو مایع نه دارای چربی باشد و نه محلول باشد.

کاربردها

از این دستگاه ها در تصفیه فاضلاب و پمپ بنزین و تعمیرگاه ها استفاده می شود. از آن ها همچنین در چاه ها استفاده می شود تا از آلوده شدن آب های آشامیدنی جلوگیری شود. در حالت کلی، از آن ها در هر شاخه ای از صنعت استفاده می شود مخصوصا در جایی که مخلوطی از روغن و آب یا روغن و آب سرد تولید می شود.

فناوری ها

زمانی که روغن در سطح مایع دیگر موجود باشد، می تواند از طریق مکش یا کف گرفتن حذف شود.

روش انتخاب

انتخاب به مقدار روغنی که قرار است حذف شود، خدمات مورد نیاز و محتوا بستگی دارد. واحد های کوچک و قابل حمل می توانند به راحتی وارد این قسمت شوند، برای مثال به داخل چاه. واحدهای بزرگ و دائمی برای عملیات مداوم استفاده می شوند.

فیلم

توضیحات فنی

  روش جمع آوري سطحي روغن توسطاسکيمر، ساده ترين و مؤثرترين راه براي جداسازي روغن، گريس و ساير هيدروکربنها از آب مي باشد.اسکيمرهاقادر به جداسازي روغن و افزايش درجه خلوص آب درحد مطلوبهستند. اگر چه اسکيمرها مي توانند قسمت اعظم روغن را بدون استفاده از روشهاي تکميلي و پر هزينهجداسازي نظيرکوالسرها، فيلترهاي غشايي و روشهاي شيميايي از آب ج ...
ادامه توضیحات

 

روش جمع آوري سطحي روغن توسطاسکيمر، ساده ترين و مؤثرترين راه براي جداسازي روغن، گريس و ساير هيدروکربنها از آب مي باشد.اسکيمرهاقادر به جداسازي روغن و افزايش درجه خلوص آب درحد مطلوبهستند. اگر چه اسکيمرها مي توانند قسمت اعظم روغن را بدون استفاده از روشهاي تکميلي و پر هزينهجداسازي نظيرکوالسرها، فيلترهاي غشايي و روشهاي شيميايي از آب جدا نمايند.

در بسیاری از کارخانجات و صنایع کوچک و بزرگ (همانند پالایشگاه، پتروشیمی،کارخانه های فولاد سازی، قند و ...) بر اثر کارکرد مداوم احتمال مخلوط شدن آب و مواد نفتی بسیار زیاد است. لذا برای جداسازی روغنهای سطحی از آب، از تکنولوژی به نام اسکیمر که با روشهای suctionقیفی، Rope mop skimmerو نسبت به شرایط کاری و محیط تولید می گردد. در واقع اسکیمر یکی‌ از روش‌های جدا کردن روغن و آب می‌باشد که کاربرد گسترده‌ای در صنایع پترو شیمی‌ و نفت و گاز دارد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه