وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

فیلتر پرس ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

فیلتر پرس

فیلتر پرس، مواد جامد حل نشده درون مایعات را از بین می برد. این دستگاه ها به جای اینکه به صورت مستمر کار کنند بصورت مرحله ای اجرا می شوند. مایع درون محفظه در بین دو صفحه ای که عناصر فیلتر را نگه داری می کنند، تغذیه می شود و اجازه می دهد که دیواره ها باز شود. فشار بر روی صفحات اعمال می شود و مقدار ناخالصی های باقی مانده از مایع خارج میشود تا فرآیند فیلترگذاری کامل شود.

کاربردها

از این دستگاه ها در صنایع غذایی و همچنین در بخش های شیمایی و دارویی استفاده می شود. علاوه بر این برای آب زدایی کردن لجن های موجود در تصفیه خانه فاضلاب به کار برده می شود.

فیلم

توضیحات فنی

  دستگاه فيلتر پرس جهت جداسازي ذرات جامد از مايع در محلول هاي سوسپانسيون در فرآيندهاي مختلف صنعتي بکار مي رود. فيلتر پرس از مجموعه اي از سيني ها در يك سري محفظه تشكيل شده است كه مواد جامد در آنها جمع مي شوند. صافي هايي كه در تركيب ساخت آن ها از صفحاتي با جنس پلی آميد يا پلي پروپيلن استفاده مي شود. بين اين صفحات پارچه هاي صافي با روزنه هاي ...
ادامه توضیحات

 

دستگاه فيلتر پرس جهت جداسازي ذرات جامد از مايع در محلول هاي سوسپانسيون در فرآيندهاي مختلف صنعتي بکار مي رود. فيلتر پرس از مجموعه اي از سيني ها در يك سري محفظه تشكيل شده است كه مواد جامد در آنها جمع مي شوند. صافي هايي كه در تركيب ساخت آن ها از صفحاتي با جنس پلی آميد يا پلي پروپيلن استفاده مي شود. بين اين صفحات پارچه هاي صافي با روزنه هاي بسيار ريز قرار مي گيرند كه بر روي پارچه و درفضاي بين دو صفحه كيك تشكيل مي شود.

انواع دستگاه های فیلترپرس صفحه ای به طور کلی در دو دسته حجم ثابت و ممبرانی Membrane حجم متغیر، طبقه بندی می گردند. که هر دسته با توجه به نوع صفحه و جک و ممبران انواع مختلفی را دارا می باشد و دارای کاربرد مشخصی هستند. دستگاه فيلتر پرس در صنايع شيميايي، غذائي، داروئي، سراميک، معدني و تصفيه فاضلاب کاربرد وسيع و متنوعيدارد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه