وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

درباره ما

Iran Industry Expo یک نمایشگاه صنعتی  مجازی است که بیش از 167000 محصول ،15000 خبر ، 124000 کاتالوگ  و 55000 فیلم  صنعتی را در سیزده گروه اصلی و 1700 زیر گروه فرعی  ازبیش از  13000 سازنده  مطرح دنیا به نمایش گذاشته است.

کاربران از طریق این نمایشگاه می توانند مستقیما با شرکت های سازنده در ارتباط بوده و هر گونه پرسش و پاسخ و یا درخواست اطلاعات فنی و قیمت را مستقیما به شرکت سازنده ارسال نمایند.

از طریق این نمایشگاه اطلاعات عمومی  دهها هزار  تجهیز صنعتی به فارسی و انگلیسی  ، اطلاعات تماس هزاران سازنده خارجی و تاریخ برگذاری صدها نمایشگاه  در دنیا در دسترس صنعتگران ، پژوهشگران و محققین عزیز می باشد.

موتور جستجوی سایت این امکان را فراهم نموده تا کاربر متناسب با نیاز خود  محصول و سازنده مورد نیاز را جستجو نموده و در خواست خود را مستقیما ارسال نماید.

خبرنامه این نمایشگاه ، آخرین رویدادهای دنیای صنعت را در هر یک از گروههای مورد علاقه از طریق ایمیل  در اختیار اعضا  قرار می دهد و در بخش خدمات بازرگانی اعضا می توانند از سرویسهای  متنوعی در حوزه مدیریت خرید و واردات کالا ،  مشاوره در عقد قرار داد با طرفهای خارجی ، ثبت شرکت در آلمان و دریافت اقامت ، خدمات Virtual office  در اروپا و خدمات مشاوره حقوقی در حوزه بازرگانی خارجی بهره مند شوند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه