تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com

تماس : ۸۸۸۷۱۸۰۸ - ۸۸۸۷۱۸۷۵ - ۸۸۶۵۶۴۷۱

LOADING

درباره ما

بنام خدا

 

از اینکه از وب سایت مشگاد دیدن میفرمایید سپاسگزاریم.

مشگاد معرف برترین برندهای صنعتی دنیا و تولیدات آنهاست و درگاهي است جهت اطلاع رسانی ، آموزش ، منابع  يابي و خرید آسان تجهيزات صنعتي .

فعالیت این مجموعه متمرکز بر اطلاع رسانی در خصوص آخرین دستاوردهای صنعتی و ارایه اخبار و مطالب مرتبط  و همچنین منابع یابی و فروش  قطعات ، تجهیزات ، ماشین آلات و مواد اولیه  به کارخانجات و صنایع  بزرگ و متوسط کشور در بخشهای نفت و گاز ، پتروشیمی ، معادن و فلزات ، خودرو سازی ، قطعه سازی  ، مواد غذایی و دارو یی و سایر مجموعه های زیر گروه  می باشد .

 نحوه استفاده از این وب سایت :

- نام کالای صنعتی مورد نظر را به فارسی یا انگلیسی و نام سازنده را به انگليسي جستجو نمایید . (بعنوان مثال تایپ نام سنسور و یا sensor )

- لیستی از شرکتهای سازنده و محصولات مرتبط را دریافت نمایید.

- پس از بازدید از وب سایت شرکتهای سازنده  و انتخاب محصولات مورد نظر ، درخواست خود را بصورت آنلاین و یا از طریق فاکس ارسال فرمایید.

- منتظر بمانید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

- در صورتی که شرکت منتخب شما دارای نماینده انحصاری در ایران باشد شما  با مراجعه به بخش نماینده فروش در پروفایل  آن شرکت به اطلاعات تماس نماینده دسترسی خواهید داشت و در غیر اینصورت کارشناسان این مجموعه امکان یا عدم امکان تامین کالای مورد نیاز را به شما اعلام خواهند نمود. 

 به دلیل تنوع زیاد محصولات و شرکتهای سازنده ممکن است کالا یا شرکت مورد نظر شما در این وب سایت  یافت نشود ، در اینصورت کافی است شرح کالا و نام سازنده مورد نظر را از طریق بخش " درخواست پیش فاکتور" ارسال فرمایید تا توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار گیرد. 

در این وب سایت محصولات مورد نیاز در بخش صنعت در یازده گروه اصلی تقسیم بندی و هر گروه به زیر گروه های متنوع تری تقسیم شده است. به این ترتیب با ورود به هر بخش و زیر گروههای آن میتوانید به محصول مورد نظر دسترسی یابید.

همچنین پس از ورود به زیر شاخه ها شما به لیستی از اقلام و کالاهای مرتبط با آن محصول در سمت چپ صفحه دسترسی خواهید داشت.

ارسال درخواست از طریق منوی " درخواست پیش فاکتور" مستلزم درج اطلاعات شرکت شما میباشد. پیشنهاد میشود در بخش عضویت با یک بار درج اطلاعات مجموعه خود و دریافت شناسه کاربری و رمز عبور  از صرف وقت جهت هر بار تکمیل فرم درخواست صرفه جویی فرمایید. از دیگر مزایای عضویت در سایت دریافت اخبار و اطلاعات مربوط به معرفی محصولات جدید ، شرکتهای جدید و نمایشگاهها میباشد.

 این وب سایت دائما در حال بروز رسانی و ورود اطلاعات میباشد . در صورتیکه در بخشی از این وب سایت با نبود اطلاعات مواجه شدید خواهشمند است ضمن حفظ ارتباط خود مجددا طی روزهای آتی از بخش مذکور دیدن فرمایید و یا جهت دریافت هرگونه اطلاعات با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

این مجموعه نماینده رسمی هیچ یک از شرکتهای نمایش داده شده در این وب سایت نمی باشد لذا از نمایندگان رسمی شرکتها درخواست می شود جهت نمایش اطلاعات خود  در این وب سایت با این مجموعه تماس حاصل نموده و یا در صورت عدم تمایل به نمایش اطلاعات شرکت خارجی طرف قرار داد خود مراتب را به این شرکت اعلام  نمایند.

با آرزوی موفقیت .

 گروه شرکتهای مهندسی و بازرگانی مشگاد

 

چاپ ایمیل

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه