وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

راهنمای خرید

از اینکه نمایشگاه ایران اینداستری را جهت منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی مورد نیاز خود انتخاب کرده اید سپاسگزاریم. جهت یافتن محصولات و سازندگان موردنظر  کافی است از موتور جستجوی سایت استفاده نمایید. پس از دریافت لیستی ازمحصولات و شرکتهای سازنده و با ورود به غرفه هر شرکت به شرح زیر اقدام نمایید :

درخواست قیمت از سازنده :

در خواست خود را جهت دریافت قیمت ، مشاوره فنی ، کاتالوگ و پاسخ به پرسشها مستقیما به شرکت سازنده ارسال نمایید.   در صورتیکه شرکت سازنده دارای نماینده رسمی در ایران باشد ، پاسخ خود را از طریق نمایندگی دریافت خواهید کرد و در غیر اینصورت شرکت سازنده قیمت ارزی کالا را مستقیما به شما اعلام خواهد کرد . پس از دریافت قیمت کافی است  اطلاعات پرفورما ( پیش فاکتور سازنده ) را در " ماشین محاسبه قیمت ریالی " وارد نمایید و قیمت ریالی را بصورت تقریبی دریافت نمایید. جهت استفاده صحیح از " ماشین محاسبه قیمت ریالی"  لطفا به هنگام مکاتبه با شرکت سازنده اطلاعات زیر را در خواست نمایید :

  • ترم تحویل کالا ( Term of delivery  )
  • وزن خالص و ناخالص (  Gross & Net weight)
  • ابعاد بسته بندی ( Packing dimension )
  • زمان تحویل کالا ( Delivery time  )

قیمت ریالی کالا در قالب یک پیش فاکتور غیر رسمی و در همان لحظه در اختیار شما قرار خواهد گرفت . این قیمت بصورت تقریبی است و بر اساس اطلاعات وارد شده محاسبه می شود. در صورتیکه قیمت تقریبی کالا مورد تایید شما قرار گرفت می توانید با تماس با این مجموعه نسبت به دریافت پیش فاکتور نهایی و عقد قرار داد خرید اقدام نمایید . لطفا درخواست خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا شماره فاکس 88206264 بنام شرکت بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید. کپی پیش فاکتور دریافتی از شرکت سازنده را ضمیمه نمایید.

اگر از شرکت سازنده پاسخی دریافت نکردید و یا مایل بودید که کلیه مکاتبات با شرکت سازنده و تبادل اطلاعات تا دریافت قیمت ارزی و ریالی توسط واحد بازرگانی این شرکت انجام شود ، لطفا درخواست خود را ازبخش " خدمات خرید VIP " ارسال نمایید.

پرسش :

برای هر یک از محصولات نمایش داده شده در این نمایشگاه لینک مستقیم به اطلاعات محصول در وب سایت شرکت سازنده و همچنین کاتالوگ و اطلاعات فنی مرتبط قرار داده شده است که شما با مراجعه به آن  می توانید پاسخ برخی از پرسشهای خود را دریافت نمایید. در صورتیکه اطلاعات نمایش داده شده جوابگوی نیاز شما نبود میتوانید از طریق این بخش سوالات خود را مستقیما با شرکت سازنده مطرح نمایید . 

درخواست مدارک  فنی :

در این نمایشگاه تلاش شده است تا بیشترین اطلاعات فنی مرتبط با هر محصول در غرفه شرکت های سازنده قرار گیرد . در بخش کاتالوگها شما می توانید اطلاعات فراوانی  را بصورت فایل پی دی اف و یا متنی دریافت نمایید . در صورتیکه علاوه بر اطلاعات موجود به مدارک فنی بیشتری نیاز داشتید از طریق این بخش درخواست خود را مستقیما به شرکت سازنده منتقل نمایید.

خدمات خرید ( VIP ) :

هدف اصلی این نمایشگاه معرفی برترین سازندگان دنیا و محصولات آنها می باشد تا بازدید کننده ایرانی بتواند حسب نیاز خود اطلاعات مفیدی را از این نمایشگاه برداشت نماید. همچنین از طریق فرمهای متنوع امکان ارتباط مستقیم خریداران با شرکتهای سازنده جهت دریافت قیمت ، اطلاعات فنی و مشاوره فراهم شده است و با استفاده از ماشین محاسبه قیمت ریالی قادر خواهید بود تا قیمت تقریبی هر محصول را در لحظه دریافت نمایید.

به موازات ارایه خدمات فوق ، بخش بازرگانی این نمایشگاه آمادگی دارد تا بصورت VIP پروسه خرید کالا را از شروع تا پایان به انجام برساند.  با استفاده از این بسته شما از خدمات زیر برخوردار خواهید شد : مذاکره ، مکاتبه ، تبادل اطلاعات ، دریافت قیمت ارزی ، محاسبه هزینه های حمل و ترخیص ، صدور قیمت ریالی ، خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل کالا به انبار خریدار در هر نقطه از کشور.

پیشنهاد می شود قبل از ارسال هر گونه درخواست از وب سایت شرکت های سازنده بازدید نمایید و در صورتی که سازنده دارای شعبه و یا نمایندگی انحصاری در ایران باشد ، جهت دریافت هرگونه اطلاعات فنی و یا قیمت صرفا با نماینده شرکت سازنده در ایران تماس حاصل نمایید.

 

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه