وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

راهنمای سایت

محصولات : محصولات نمایش داده شده در این نمایشگاه در 13 گروه اصلی و 1700 زیر گروه فرعی تقسیم شده است . شما می توانید با انتخاب هر یک از گروهها و  زیر گروههای مربوطه  به لیست  شرکتهای سازنده دسترسی یافته و با استفاده از فیلترهای  تعبیه شده بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

سازندگان :  با انتخاب این بخش لیستی از شرکت های سازنده را به ترتیب آلفابت ملاحظه خواهید نمود و با انتخاب هر یک از آنها به غرفه شرکت سازنده وارد خواهید شد. در غرفه هر سازنده اطلاعات جامعی شامل محصولات ، فیلم ها ، کاتالوگ ها ، اخبار ، لینک به وب سایت سازنده ، اطلاعات تماس ، گالری تصاویر ، اطلاعات تماس نماینده و ...را ملاحظه خواهید نمود.

اخبار :  آخرین اخبار دنیای صنعت را می توانید با لینک مستقیم به وب سایت سازندگان و بصورت طبقه بندی شده دریافت نمایید .

کاتالوگ ها : کاتالوگ شرکت های سازنده بر اساس آلفابت در این بخش طبقه بندی شده است . با انتخاب تیتر مورد نظر به غرفه شرکت مرتبط وارد شده و صفحات  داخلی کاتالوگ را بصورت تصویری و متنی دریافت نمایید.

نمایشگاه ها : نام و تاریخ برگذاری مهمترین نمایشگاه های بین المللی در حوزه صنعت را در این بخش ملاحظه خواهید نمود . شما می توانید بر اساس نام نمایشگاه ،  تاریخ برگذاری و نام کشور  به لیستی از نمایشگاه های مورد نظر دسترسی یافته و از وب سایت آنها دیدن نمایید.

 

آرشیو فیلم: هزاران فیلم صنعتی از محصولات و سازندگان مطرح دنیا را  در این آرشیو ملاحظه فرمایید .

 

موتور جستجو : موتور جستجوی سایت این امکان را فراهم نموده است که با وارد نمودن شرح محصول به فارسی و انگلیسی ،  به لیست شرکتهای سازنده ، کاتالوگ ها  ،  اخبار و آرشیو فیلم  دسترسی یافته و با انتخاب هر یک از نتایج جستجو به راحتی به غرفه شرکت های سازنده وارد شده و از سایر امکانات موجود استفاده نمایید.

 

غرفه سازندگان : هر یک از شرکت های سازنده در این نمایشگاه دارای غرفه اختصاصی می باشند . در غرفه سازندگان به اطلاعات وسیعی دسترسی خواهید داشت که  بخشی از آن عبارت است از : لیست محصولات به همراه تصاویر و شرح فارسی و شماره فنی ، لینک مستقیم به وب سایت سازنده جهت دریافت اطلاعات فنی هر محصول ، کاتالوگ محصولات ، آخرین اخبار صنعتی مربوط به شرکت سازنده ، آرشیو فیلم شرکت سازنده به همراه گالری تصاویر و گواهینامه ها ، اطلاعات تماس شرکت سازنده و نماینده سازنده در ایران به همراه نمایش لوکیشن در گوگل مپ .

 درخواست قیمت از سازنده :

در خواست خود را جهت دریافت قیمت ، مشاوره فنی ، کاتالوگ و پاسخ به پرسشها مستقیما به شرکت سازنده ارسال نمایید.   در صورتیکه شرکت سازنده دارای نماینده رسمی در ایران باشد ، پاسخ خود را از طریق نمایندگی دریافت خواهید کرد و در غیر اینصورت شرکت سازنده قیمت ارزی کالا را مستقیما به شما اعلام خواهد کرد.

 

پرسش :

برای هر یک از محصولات نمایش داده شده در این نمایشگاه لینک مستقیم به اطلاعات محصول در وب سایت شرکت سازنده و همچنین کاتالوگ و اطلاعات فنی مرتبط قرار داده شده است که شما با مراجعه به آن  می توانید پاسخ برخی از پرسشهای خود را دریافت نمایید. در صورتیکه اطلاعات نمایش داده شده جوابگوی نیاز شما نبود میتوانید از طریق این بخش سوالات خود را مستقیما با شرکت سازنده مطرح نمایید .

درخواست مدارک  فنی :

در این نمایشگاه تلاش شده است تا بیشترین اطلاعات فنی مرتبط با هر محصول در غرفه شرکت های سازنده قرار گیرد . در بخش کاتالوگها شما می توانید اطلاعات فراوانی  را بصورت فایل پی دی اف و یا متنی دریافت نمایید . در صورتیکه علاوه بر اطلاعات موجود به مدارک فنی بیشتری نیاز داشتید از طریق این بخش درخواست خود را مستقیما به شرکت سازنده منتقل نمایید.

 

عضویت : با عضویت در نمایشگاه می توانید از پنل تخصصی جهت مدیریت درخواستهای ارسالی و ذخیره محصولات مورد علاقه و همچنین امکان دریافت خبرنامه و سایر خدمات بهره مند شوید.

 

عضویت در خبر نامه : اعضا می توانند با انتخاب هر یک از گروههای کالایی نمایش داده شده ، آخرین اخبار مربوط به شرکت های سازنده و محصولات آنها را از طریق   خبرنامه نمایشگاه بصورت هفتگی در یافت نمایند.

 

خدمات بازرگانی : از طریق این بخش خدمات بازرگانی متنوعی به شرح زیر در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت  :

ماشین محاسبه قیمت ریالی : از طریق این بخش می توانید با ورود قیمت ارزی به " ماشین محاسبه قیمت ریالی" بصورت آنلاین  قیمت ریالی کالا ی مورد نظر را دریافت نمایید.

قرار داد سالیانه جهت مدیریت و اجرای خریدهای خارجی : واحد بازرگانی این نمایشگاه با همکاری دفاتر فعال خود در ایران ، امارات و اروپا آمادگی دارد تا کلیه خدمات مورد نیاز جهت منابع یابی ، مکاتبه و مذاکره با طرفهای خارجی ، صدور پیش فاکتورهای ارزی و ریالی ، خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل  کالاهای مورد نیاز را در قالب یک قرارداد  سالیانه به متقاضیان ارایه نماید.

عضویت طلایی : نمایندگان شرکت های خارجی در ایران از این طریق می توانند در خواست خود را جهت عضویت طلایی در نمایشگاه ارسال  نمایند.

تبلیغات نمایشگاهی : نمایش بنرهای تبلیغاتی شامل تصاویر ، فیلم و لوگوی شرکت ها در  صفحه اول و صفحات تخصصی سایت

عقد قرارداد نمایندگی با شرکت های خارجی : در صورتیکه مایلید بعنوان نماینده رسمی شرکت های خارجی و یا توزیع کننده مجاز محصولات آنها در بازار ایران  فعالیت نمایید کافی است اطلاعات مربوط به سازنده  خارجی و اطلاعات شرکت  یا فروشگاه خود را ارسال نمایید تا مذاکرات لازم با طرف های خارجی جهت اخذ نمایندگی فروش و توزیع انجام پذیرد .

ثبت شرکت در آلمان : اگر مایلید شعبه ای از شرکت و یا شرکت مستقلی را در آلمان جهت فعالیت های بازرگانی خود راه اندازی نمایید و از مزایای ویژه آن شامل  اخذ اقامت در آلمان و گشایش حساب بانکی با امکان استفاده از خدمات بانکی آنلاین بهره مند شوید کافی است اطلاعات اولیه را از طریق این بخش ارسال نمایید و از یک جلسه مشاوره رایگان برخوردار شوید.

خدمات Virtual Office  در آلمان : اگر هم اکنون شرکتی را در آلمان با موضوع بازرگانی خارجی و واردات و صادرات ثبت نموده اید و برای نگهداری و فعال  نمودن آن نیاز به مشاوره و همکاری دارید می توانید اطلاعات اولیه را ارسال نمایید و از خدمات متنوعی نظیر دریافت آدرس ، تلفن ، فاکس ، ایمیل و پاسخگویی به تماس های تلفنی توسط منشی آلمانی ، دریافت و ارسال بسته های پستی و خدمات کارشناسی نظیر  مذاکره با طرف های خارجی ، عقد قرارداد های تجاری ، خرید و حمل کالا و تنظیم اسناد حمل و همچنین خدمات اداری و مالی برخوردار شوید .

مشاوره حقوقی در ایران و آلمان : کارشناسان و وکلای ما در آلمان و ایران آمادگی دارند تا در خصوص عقد قرار داد های تجاری و پیگیری هر گونه موضوع حقوقی در  حوزه تجارت بین الملل شما را یاری نمایند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه