تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com

تماس : ۸۸۸۷۱۸۰۸ - ۸۸۸۷۱۸۷۵ - ۸۸۶۵۶۴۷۱

LOADING

قوانین و مقررات

 • وب سایت iranindustryexpo.com یک نمایشگاه مجازی تجهیزات صنعتی در ایران می باشد که بیش از هزاران محصول از شرکت های خارجی را به نمایش گذاشته است. این مجموعه نماینده انحصاری فروش هیچ یک از محصولات  نمایش داده شده در ایران نمی باشد . در خصوص شرکت های خارجی که دارای نماینده انحصاری یا شعبه فروش در ایران می باشند این مجموعه  موظف است تا نام و اطلاعات نماینده رسمی فروش در ایران را در غرفه شرکت خارجی قرار دهد . در این راستا از همه نمایندگی های محترم خواهشمند است یک نسخه از قرارداد نمایندگی را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایند تا پس از دریافت تاییدیه از طرف خارجی اطلاعات تماس آنها در نمایشگاه قرار گیرد.
 • ترجمه محصولات نمایش داده شده  توسط تیم  کارشناسی و مترجمین فنی این مجموعه انجام شده است لذا کلیه حقوق متصوره آن متعلق این مجموعه می باشد و هرگونه استفاده تجاری و غیر مجاز مستوجب پیگرد قانونی است . همچنین هر گونه کپی برداری از گرافیک سایت ، دسته بندی محصولات و تایتلهای بکار رفته مستوجب پیگرد قانونی خواهد بود.
 • ارائه و نمایش محصولات شرکت های  خارجی در وب سایت مذکور به منزله تبلیغات رایگان محصولات آنان و در راستای تامین نیازهای صنعتگران و تسهیل روابط داخلی و بین المللی می باشد. بدیهی است در صورتیکه بنا به هر دلیل شرکت های  خارجی و یا نماینده رسمی آنان تمایل به حذف اطلاعات خود اعم ازنام  محصولات،  نام برند ، شماره تماس و غیره را داشته باشند می توانند با ارسال نامه کتبی به شماره فکس  88206264 و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  در خواست خود را مطرح نماید. لکن در این صورت کارشناسان این مجموعه ظرف 48 ساعت نسبت به حذف داده های درخواستی اقدام می نماید.
 • نمایش نام سازندگان و محصولات شرکت های  خارجی هیچگونه تعهد و یا مسئولیتی بابت فروش ، نصب ، راه اندازی ، خدمات پس از فروش ، گارانتی و غیره برای این نمایشگاه  ایجاد نمی نماید.
 • برخی از خدمات سایت مستلزم عضویت و دریافت شناسه و رمز عبور می باشد. کاربران موضف به حفظ نام کاربری و رمز عبور خود بوده و مسیولیت ناشی از هر گونه فعالیت تحت نام کاربری خود را می پذیرند.
 • کلیه اصول و قوانین حاکم بر این وب سایت منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و قوانین مندرج قابل تغییر است که در همین صفحه به روز رسانی خواهد شد. مسیولیت مطالعه و اطلاع از قوانین این وب سایت به عهده کاربر می باشد.
 • این سایت موظف به حفظ اطلاعات اعضا بوده و بدون موافقت کاربران این اطلاعات در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت.
 • تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت شامل تمام  محتویات ، نام دامنه ، اطلاعات درج شده و ترجمه شده ، متون ، تصاویر ، فیلم ها ، کاتالوگ ها ، شکل گرافیکی ، کدهای نرم افزاری و لوگو در مالکیت انحصاری شرکت مهر شایان گستر آد به شماره ثبت 425501 می باشد و هرگونه استفاده غیر مجاز اعم از کپی برداری و استفاده تجاری ممنوع و مستوجب پی گیری قانونی می باشد.

چاپ ایمیل

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
 • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
 • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
 • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
 • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
 • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه