وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سنسورهای دمای مقاومتی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

ترمورزیستنس ها که در صنعت بیشتر به PT100 مشهورند، به دسته ای از سنسورهای اندازه گیری دما گفته می­شود که از مکانیزم افزایش یا کاهش مقاومت رسانا در اثر بالا رفتن دما کمک گرفته و با دقت بالا، دما را تشخیص داده و اعلام می کنند. در PT100 ها این مقاومت با افزایش دما افزایش پیدا کرده، به طوری که 100 ، نشان دهنده 100 اهم بودن دما در صفر درجه سانتیگراد اس ...
ادامه توضیحات

ترمورزیستنس ها که در صنعت بیشتر به PT100 مشهورند، به دسته ای از سنسورهای اندازه گیری دما گفته می­شود که از مکانیزم افزایش یا کاهش مقاومت رسانا در اثر بالا رفتن دما کمک گرفته و با دقت بالا، دما را تشخیص داده و اعلام می کنند. در PT100 ها این مقاومت با افزایش دما افزایش پیدا کرده، به طوری که 100 ، نشان دهنده 100 اهم بودن دما در صفر درجه سانتیگراد است. به همین صورت PT1000 سنسوری است که در صفر درجه مقاومت 1000 اهمی از خود نشان می دهد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه