وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

خط اکستروژن ورق

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

مرکز ماشینکاری

مرکز ماشینکاری یک ماشین ابزار پیشرفته است که در یک عمل واحد قادر به چرخاندن ، فرز و دریل کردن و سوراخ کردن یک قطعه کار فلزی است. برخی مدل ها از قابلیت های دیگری مانند قالب سازی قطعات غیر فلزی برخوردار هستند.

کاربردها

این ماشین آلات در صنعت برای ساخت قطعات فلزی مورد استفاده قرار می گیرد

فن آوری ها

مراکز ماشینکاری دارای انبار ابزار و سیستمی برای تغییر خودکار آنهاست. دستگاه های چند هرزگردی می توانند چندین عمل را همزمان انجام دهند.

ابزارها و جداولی که قطعه کار بر روی آن گیره شده است قادر به حرکت پیچیده در طول دو ، سه یا پنج محور است. محورهای کشویی سه بعدی X ، Y و Z مشخص شده اند. محورهای باقیمانده مربوط به جهت گیری قطعه کار با توجه به ابزار هستند. یک مدل پنج محوره می تواند تقریباً از هر سطحی کار کند. این مراکز مجهز به سیستم هایی برای از بین بردن مواد زاید و روانکاری سطوح برش هستند.

نرم افزار کنترل عددی رایانه ای (CNC) سطوح تولید شده را معمولاً تعریف می کند و معمولاً از زبان ISO برای توصیف تغییرات ابزار و ترتیب کارها استفاده می کند: فرز ، حفاری ، ضربه ، گشاد کردن ، رزوه زنی ، تراز یابی، صیقل کاری و تکمیل کردن سه بعدی.

روش انتخاب

انتخاب به حداکثر اندازه قطعه کار و سرعت چرخش اسپیندل اولیه بستگی دارد.

مزایا

- سرعت

فیلم

توضیحات فنی

  برای محصولات مانند ورق یا فیلم های پلاستیکی، خنک کردن به همراه کشیدن مواد از طریق یک مجموعه از رول های خنک کننده به دست می آید. در اکستروژن ورق، این رول ها نه تنها باعث خنک کنندگی محصول می شوند، بلکه باعث تعیین ضخامت ورق و بافت سطح آن نیز می گردند. اغلب کواکستروژن برای تولید یک یا چند لایه بر روی ماده پایه به کار می رود تا خواص ویژه ه ا ...
ادامه توضیحات

 

برای محصولات مانند ورق یا فیلم های پلاستیکی، خنک کردن به همراه کشیدن مواد از طریق یک مجموعه از رول های خنک کننده به دست می آید. در اکستروژن ورق، این رول ها نه تنها باعث خنک کنندگی محصول می شوند، بلکه باعث تعیین ضخامت ورق و بافت سطح آن نیز می گردند.

اغلب کواکستروژن برای تولید یک یا چند لایه بر روی ماده پایه به کار می رود تا خواص ویژه ه ای مانند جذب UV، حس نرمی یا grip، سطح مات یا انعکاس انرژی که در محصول مورد نیاز است، ایجاد شود.

یک فرایند عمومی بعد از اکستروژنpost-extrusion process برای ورق پلاستیکی، شکل دهی حرارتیthermoformingاست که در آن ورق تا نقطه نرم شدگی حرارت دیده و سپس از طریق یک قالب به شکلی جدید تبدیل می گردد. فرایند شکل دهی حرارتی می تواند از قطعات خمیده تا اشکال پیچیده تر مانند محفظه های کامپیوتری کاربرد داشته باشد.

اکستروژن ورق و فیلم های پلاستیکی بر روی کاغذ، اساس صنعت بسته بندی مایعات است. کارتن آبمیوه، جعبه های شیر و همچنین صنعت بسته بندی مواد غذایی از این فرایند استفاده می کنند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه