وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

اره های مدور

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

دوربین های مادون قرمز

دوربین مادون قرمز، دوربینی است که به طول موج های مادون قرمز حساس است.

کاربردها

کاربردهای دوربین مادون قرمز بی شمارند. از این دوربین ها در دوربین های مدار بسته دید- شب استفاده می شود. از این دوربین ها به عنوان دوربین های دستی که در مکان های تولیدی استفاده می شوند، می توان برای تایید دمای سطح غیرتماسی و تشخیص صنعتی استفاده کرد.

فناوری ها

دوربین های مادون قرمز بر اساس وضوح تصویر فضایی (که به نوع سنسور مرتبط است) و وضوح حرارتی (تفاوت دمایی قابل درک در بین دو نقطه بر روی یک جسم) شناخته می شوند. 

روش انتخاب

معیار انتخاب اصلی، حساسیت دوربین و دامنه طیف مادون قرمز شناسایی شده می باشد. وضوح تصویر فضایی برای تشخیص نشت و اندازه گیری تفاوت دمایی ضروری است.

مزایا

  • راحتی در استفاده

معایب

  • قیمت
  • کیفیت متوسط
  • وضوح تصویر پایین
  • حساس به نویز حرارتی

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  اره مدورنوعیارهاست که برای برش‌های عرضی، طولی، مایل و ایجاد شیار در چوب و فلز و سایر مصالح استفاده می شود. در استفاده از این اره نیاز به جابجایی الوار یا صفحات چوب یا فلز نیست بلکه فرد آن را بر روی مصالح جابجا می‌کند و به دلیل آسانی در کارکرد و حمل از آن در صنعت ساختمان‌سازی و نجاری بسیار استفاده می شود. این اره امکان استفاده از

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه