وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

پرس های فورجینگ,کششی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  پرسهاي فورجینگ پرس هایی هستند که براي آهنگري استفاده می شوند. دو نوع اصلی این پرسها مکانیکی و هیدرولیکی می باشد. عملکرد پرس مکانیکی با استفاده از میل لنگ و شفت براي تولید نیرو می باشد که نیروي از پیشتعیین شده تولیدي براي ضربه و کورس پرس استفاده می شود. در واقع این پرسها با تعداد مرحله فشار و ضربه هایي که بهقطعه وارد می کنند عملیات فور ...
ادامه توضیحات

 

پرسهاي فورجینگ پرس هایی هستند که براي آهنگري استفاده می شوند. دو نوع اصلی این پرسها مکانیکی و
هیدرولیکی می باشد. عملکرد پرس مکانیکی با استفاده از میل لنگ و شفت براي تولید نیرو می باشد که نیروي از پیشتعیین شده تولیدي براي ضربه و کورس پرس استفاده می شود. در واقع این پرسها با تعداد مرحله فشار و ضربه هایي که بهقطعه وارد می کنند عملیات فورجینگ و آهنگري را انجام می دهند. پرسهاي مکانیکی سریعتر از پرسهايهیدرولیکی بوده و میتوانند تا 50 مرحله در دقیقه نیرو وارد کنند.

پرس هیدرولیک با استفاده از فشار سیال و یک پیستون نیروي مورد نیاز را تولید می کند که در مقابله با پرس مکانیکیمی توان گفت که میزان و مقدار نیرو و انعطاف پذیري و دامنه نیرو در پرس هاي هیدرولیکی بیشتر بوده و این مزیتی براي آنها به حساب می آید از طرفی سرعت پایین و حجم بالا و قیمت زیاد این دستگاه نیز از معایب آنها نسبت به پرس هايمکانیکی می باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه