وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

ترمومترهای دیجیتال دستی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

غبار گیر

دستگاه غبارگیر برای تصفیه جریان هوا یا گاز مورد استفاده در فرآیندهای صنعتی و حرفه ای طراحی شده است. غبارگیر گرد وغبار و سایر آلاینده ها را از هوای اگزوز خارج می کند.

کاربردها

این ماشین ها دارای کاربرد گسترده ای هستند بطوریکه در تمامی فعالیت ها و در تمامی عملیات ها وجود دارند .این ماشین ها گرد و غبار و آلاینده های موجود در هوا را ساطع می کنند. آنها در صنایع چوب ، فلز و شیمیایی و همچنین در کشاورزی به کار می روند.

فن آوری ها

به طور کلی ، چنین دستگاه هایی از یک دمنده ، یک فیلتر غبار مجهز به سیستم تمیز کاری و یک ظرف برای جمع آوری گرد و غبار تشکیل شده است.

روش انتخاب

انتخاب بستگی به غلظت گرد و غبار ، اندازه ذرات و کیفیت خوردگی یا سایندگی دارد. فاکتورهای دیگر شامل اندازه لازم برای تصفیه و خصوصیات هوا مانند دما ، رطوبت ، سرعت جریان و محتوای شیمیایی است. روش انجام عملیات به مقدار و نوع گرد و غبار بستگی دارد.

فیلم

توضیحات فنی

ترمومتر های پرتابل در نگاه اول شبیه به مولتی متر می باشند و با توجه به نوع سنسور ورودی، قابلیت اتصال به انواع ترموکوپل ها و RTD را دارا هستند. این نمونه از ترمومتر ها بر خلاف مدل نصبی یا میزی، قابلیت حمل داشته و به شما این امکان را می دهد که در شرایط آزمایشگاهی یا مواردی که در سایت نیاز به اندازه گیری دما داشته باشید، به سادگی با اتصال پراب ...
ادامه توضیحات

ترمومتر های پرتابل در نگاه اول شبیه به مولتی متر می باشند و با توجه به نوع سنسور ورودی، قابلیت اتصال به انواع ترموکوپل ها و RTD را دارا هستند. این نمونه از ترمومتر ها بر خلاف مدل نصبی یا میزی، قابلیت حمل داشته و به شما این امکان را می دهد که در شرایط آزمایشگاهی یا مواردی که در سایت نیاز به اندازه گیری دما داشته باشید، به سادگی با اتصال پراب دستگاه به سطح جسمی که دمای آن مورد نظر است، با دقت مناسب، دما را اندازه گیری کرده و در مدل های پیشرفته، ماکزیمم و مینممم و مدل هایی که به صورت دیتا لاگر عرضه می شوند، تعداد قابل توجهی از مقادیر اندازه گیری را ثبت کنید.

در ترمومتر های فوق، می توان بسته به شرایط اندازه گیری، از پراب مناسب استفاده نمود. به عنوان مثال در صورتی که از یک سطح متحرک، دماسنجی انجام می دهید، بایستی از پراب غلطکی و در صورتی که از هوا یا سیال گازی دیگری اندازه گیری دما انجام می دهید، از پراب مخصوص هوا استفاده کنید. البته انتخاب پراب بستگی به دقت مورد نظر شما و همچنین زمان عکس العمل و محدوده دمایی نیز دارد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه