تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

ترمومترهای دیجیتال دستی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

جک پالت

از جک پالت (پالت تراک)برای بلند کردن و حمل پالت (پر یا خالی) از یک منطقه به منطقه دیگر در اماکن صنعتی استفاده می شود. چنگالهایی که توسط دو چرخ جلو نگه داشته می شوند برای بلند کردن پالت به صورت هیدرولیکی بالا می روند. چرخ های فرمان عقب امکان حرکت تراک را از هر جهت میدهند. هر دو نسخه دستی و برقی در دسترس هستند.

کاربردها

حرکت موثر وسیله و حمل و نقل پالت نیاز به یک سطح نسبتاً صاف و مسطح دارد.

فن آوری ها

جک های پالت ممکن است به صورت دستی یا با نیروی باتری به کار روند. چرخ هایی که در قسمت جلوی آنها قرار دارد هنگام بلند شدن آنها را نگه میدارند. از دو چرخ عقب برای هدایت تراک استفاده می شود. طول و عرض چنگال در مدل های مختلف متفاوت است.

روش انتخاب

مقدار استفاده و مسافت حمل و نقل پالت هنگام انتخاب بین پالت دستی و برقی باید مورد توجه قرار گیرد.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

ترمومتر های پرتابل در نگاه اول شبیه به مولتی متر می باشند و با توجه به نوع سنسور ورودی، قابلیت اتصال به انواع ترموکوپل ها و RTD را دارا هستند. این نمونه از ترمومتر ها بر خلاف مدل نصبی یا میزی، قابلیت حمل داشته و به شما این امکان را می دهد که در شرایط آزمایشگاهی یا مواردی که در سایت نیاز به اندازه گیری دما داشته باشید، به سادگی با اتصال پراب

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه